Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti görünmlü hybrid bisiklet.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MuratHan tarafından paylaşıldı.

1. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Akadaşlar şu sıralar aklımda bu tür bir bisiklete sahip olma planlarım var. İki seçeneğim var. Bir yol bisikleti alıp teker setini 700*32 ölçülerinde bir lastik takımı ile değiştirmek. Bu mümkümüdür değimidir bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum. Bu seçenek olmaz ise ikinci düşüncem Scott Sub 10 alıp gidon vites ve fren gruplarında değişiklikler yapıp yol bisikleti görünümünü verdirmek.( bu seçenek daha masraflı fakat ortaya daha sağlam bir bisiklet çıkabilir düşüncesindeyim.)

Amacım şehir içinde sürmek benim için önemli iki şey var birincisi mutlaka yol bisikleti formatında görünmesi ikincisi teker grubunun şehir içinde beni daha az zorlayacak olan 700*32 ölçülerinde olması.

Ali AKTAŞ bunu beğendi.
  2. Özgür Nevres

Özgür Nevres Forum Bağımlısı

Seviye:
    cyclocross deneyebilirsiniz.

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
  3. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Forumda bir cyclocros scott satılıyor aslında çok hoş birşey

Ali AKTAŞ bunu beğendi.
  4. Ali AKTAŞ

Ali AKTAŞ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Dostum aynı düşünüyoruz :) Kadroya kadar:) en son tek fark düz gidon düşüncem vardı, sağolsun arkadaşlar(bisiklet canavarı) yol gidonu konusunda ikna etti beni, hayalim de böyle bir bisiklet toplamak var ufak ufak...

Ancak yol kadrosuna 700x32 lastik ön maşa için büyük geleceğini tahmin ediyorum, deneyen arkadaş var ise daha net bilgileri ben de bekliyorum. Hybrit bisikletin sağlamlığı konusunda da haklısın, bagaj, karınca vb takmayı da düşünüyorsan zaman içinde, güzel bir fikir gibi görünüyor.