Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol bisikleti gidonuna uygun korna

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Yakup Kohen tarafından paylaşıldı.

1. Yakup Kohen

Yakup Kohen Yeni Üye

Seviye:
    İstanbul trafiğinde kendimi daha çok belli edebilmek için güçlü bir korna arıyorum ama forumda tavsiye edilenler yol bisikletine uygun değil pek , frenden elimi çekmeme gerek kalmadan çalabileceğim bir korna arıyorum. Tavsiyesi olan var mı? tercihen yurt içi bulabileceğim bir şey olursa iyi olur.

2. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    "Maliyeti dert etmem ve mecbur kalırsam yurt dışından da siparişi düşünebilirim" derseniz size Hornit'i önerebilirim. İnce kalem pil ile çalışıp bundan daha yüksek ses çıkarabilen bir korna görmedim şimdiye dek. Tekikleyicisinin, lastik/kauçuk halka şeklinde gidona tutturulmasından dolayı özellikle dropbar gidonlar için büyük bir avantaja sahip.
    Ürünün resmi sitesi şu; http://www.thehornit.com

3. verisakeet

verisakeet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Merhaba, bir video ma yorum yazmistiniz korna ile ilgili. Ben de cevap gonderdim aslinda. Airzound u elinizi sti kollardan cekmeden kullanabilmeniz icin hemen hoodun altina yerlestirmeniz lazim. cok basit bir mantik aslinda, aldiginiz vakit yazarsaniz bir fotograf cekip bilgilendirebilirim.

Hornit ciddi gurultulu bir korna gercekten. Sitesinde UK den videolar mevcut. Ancak ise yaramadigi durumlardaki videolar da epey var. Herhangi bir motorlu arac kornasina benzemediginden, araclar bu sesi duydugunda aynaya, yola degil de etrafa bakabiliyor. Benzer durum yayalar icin de gecerli olabiliyor. Bina guvenlik alarmi sesinden farksiz. Bir bisiklet kornasinin en onemli ozelligi, herkesin yillardir kafasina yerlesmis olan otomobil kornasini simule etmesi olmali diye dusunuyorum.

Yakup Kohen bunu beğendi.
  4. Yakup Kohen

Yakup Kohen Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler

5. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye: