Yol bisikleti çalındı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Geçmiş olsun.Cidden şerfsizmiş çalan.Bisikleti o hale nasıl getirmiş anlamak mümkün değil.Bu işte saki kasıt var gibi bence çok uzaklarda aramayın hırsızı derim.Bisikletin kadrosunu o şekilde eğebilmek, bisikletin üstünde kolay olmasa gerek.Sanki bilinçli zarar vermek istenmiş gibi.Yada düz duvara çarpmış muhtemelen kafası gözü sargılar içinde.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar sırf mesaj yazmak için yazmayın.Arkadaş bulundugunu yazmış ve resmini koymuş.Bisiklet kadrosundan iki parça olmuş vaziyette bulunmuş.Lütfen dikkatli mesaj yazalım.....

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.283
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Şerefsiz tek kelimeyle şerefsiz...Bisikletin haline bakın anlamayan birinin çaldığı açık.Bir anlık heves de değil bu.Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
Tüm arkadaşlara tavsiyem bisikletinize kilit almayın.Böylelikle yanınızdan ayırmamış olursunuz.Ne bisiklet ne de aksesuarlar çalınır.Şahsen ben öyle yapıyorum.Ama eve koyuyorum bisikleti.Böyle bir imkanı olmayan arkadaşlar biraz daha dikkatli olsunlar.
Tekrar geçmiş olsun.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ya tam şerefsizliktir bu ya :( bisikleti görünce içim cız etti bu nasıl bir şeydir ya :( çalan adam inşallah kısa sürede bulunur da o sele borusu değil kadro ona monte edilir :(

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hız
İnsan düşmanına yapmaz bunu.
İnşallah geri dönüşü olabilir bu bisikletin.

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Çok büyük geçmiş olsun.Başıma gelse hayal bile edemiyorum ne kadar üzüleceğimi :(

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
@Musa Sağol

sevgili arkadaşlar,hiç bulunmasaydı çok daha üzülürdüm:( ,bulundu:in: ,hasarlı bir durumda bulundu,hatta tekrar düzelemeyecek bir durumda bulundu ama çalan o şerefsize yar olmadı ve kendisi de kaza sonrası cezasını buldu ya daha bir rahat hissediyorum,:in:

bu bisiklete ilk muhammed kardeşim hayat verdi,tekrar yeniden canlandıracaktır :in:

çok sevdiğim ve çok sevilen bir bisikletti,inşallah yeniden yollara çıkacak :in:

camiamıza çok teşekkür ederim,tüm bisiklet dostlarına,tüm arkadaşlara ilgilerinden ve desteklerinden dolayı , bayram günü dahi olsa çaba sarfeden hepinize teşekkür ediyorum,

hiç kimsenin başına böylesine üzücü olayların gelmemesini diliyorum:in:

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Hasan abi çok geçmiş olsun.Böyle bir bisikletin,çalındığını okuyunca çok üzüldüm.Yakın zamanda bulunur inşallah ümidiyle takip ettim konuyu,şükür ki bulundu.Bisikletin son fotoğrafını görünce içim cız etti ama yine de bulunduğu için şükür.Allah hiç bir bisiklet sevdalısının başına getirmesin böyle olayları.Tekrar çok büyük geçmiş olsun.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Hangi parçaları tekrar kullanacağınızı merak ettim.

Kadro zaten gitmiş :(
Maşa da tedbir olsun diye kullanılmaz sanırım. Ön jant ne durumda anlayamadım, çemberde sorun var mı acaba?
Umarım en az kayıpla yeniden kullanılacak duruma getirirsiniz bisikletinizi.

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
(link)

kadro gitmiş, ön cant gitmiş, maşada çatlak olabilir. muhtamelen ince teker yarış bisikleti kullanmayı bilmeyen bi andaval sürerken ön tekeri mazgala ya da benzeri bişeye sokup takla atmış. yıllar önce benzer bi takla atmıştım yokuş aşağı inerken ama böyle kadroyu ikiye katlamayı becerememiştim doğrusu... tekrar geçmiş olsun. bi daha bebeğini gözünün önünden, elinin altından ayırma olur mu?...

Tacir Tahsilat

Aktif Üye
Tepki
23
Kaza sırasında umarım bisikletin üzerinde çalan kişi vardır. Umarım şu an ölen kişi olarak anlatılıyordur.Gerçekten yürek burkan bir fotoğraf.
Geçmiş olsun.

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
yapmayın arkadaşlar kimsenin ölmesi, kafasını gözünü yarması olan biteni değiştirmez. bence hayatta iki çeşit insan vardır. iyi olanlar, biraz daha az iyi olanlar. kimbilir nasıl bi ana babayla ne şartlarda büyüyüp etik kavramını henüz benimseyememiş bir İNSAN dan bahsediyoruz. umarım bikaç sıyrıkla atlatıp bisikleti bu hale getirdiğine ve yaptığına pişman olmuştur...

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
sevgili arkadaşlar,kadroyu ve ön çatalı karbon olduğu halde kullanamayacağız sanırım ama kompanentler ultegra set halinde sorunsuz durumda,ön teker de düzeltilemeyecek durumda onu da kullanamayız elbette,

cadde bisiklet muhammed arkadaşım,teknik incelemeden sonra yeniden bir eser ortaya çıkaracaktır,onun fikirleri doğrultusunda yarın karar vereceğiz,

dediğiniz gibi bebeğimizi gözümüzün önünden ayırmamak lazım,

allah kimseye böyle üzüntüler yaşatmasın ama hırsız da olsa canı ile malı mukayese etmemek lazım arkadaşlar,yasalar var,cezaları var,yarın da gerekeni yapacağız elbette , peşini bırakmayacağız,bu tarz eylemler cezasız kalmamalı ki yenileriyle karşılaşmayalım,

hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum,malınıza da canınıza da allah zeval vermesin.

Tacir Tahsilat

Aktif Üye
Tepki
23
Malesef memleketimizde yakalansa bile alacağı ceza sizin yaşadığınız üzüntü ve kayıp kadar olmayacaktır hatta ceza dahi almayacaktır. Büyük ihtimal yakalanmayacak bile. Yarın benim veya bir başka arkadaşın bisikletini bu hale getireceği yüksek olasılık dahilinde. Tutup idam edelim demiyorum ama hazır böyle bir kaza da yapmışken aramızdan ayrılmasını gerçekten isterdim yani. En azından bisikletin bu hale gelmesi toplum için katkı sağlamış olurdu.
Geçmiş olsun tekrar .

• Beğen
Tepkiler: hasan mehmet yalı

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Yuh be kardeşim, madem malın kıymetini bilmiyorsun, ne diye çalıyorsun!!!

Yazık ya, gerçekten çok üzüldüm...

Çalan kişi için hastaneleri soruşturdunuz mu?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.