Yol bisikleti almak istiyorum...

Tepki
9
Bisiklet
Salcano
Merhabalar.Yazın başından beri aklımdan çıkmayan yol bisikleti tutkusunu sonunda gerçeğe kavuşturmak üzereyim ancak sizinde yorumlarınız almak istiyorum.Aklımdaki model Salcano Xrs 800.Fiyat olarak çıkabildiğim en üst seviye bu.(Bu fiyat'a kadar olan önerilerinizi bekliyorum).Sormak istediğimi bazı şeyler var;

-İlk başlarda çok sıkıntın çekermiyim.Bel ağrısı gibi mesela.
-Xrs 800 Modelinde vites bildiğim kadarıyla frenden değişiyor.Bu konuda bir sıkıntı yaşarmıyım.
-Yanında almam gereken ek parçalar nelerdir.

Cevaplanlayara şimdiden teşekkürler.İyi Akşamlar.

Scudo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Xrs 800 yerine ikinci el bir modele yönelin derim.

Xrs 800'ün fiyatı nedir bu arada?

• Beğen
Tepkiler: enzo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Sahibinden.com'da ilanlara bak alacağın fiyat aralığında. Ben şahsen bu garabeti kimseye önermiyorum.

@Fatih Olgun

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
@Fatih Olgun

salcanoyu zaten önermiyorum da, bu modeli oldukça kötü. bence ikinci el düşünün. yinede karar sizin.

• Beğen
Tepkiler: enzo
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
Giriş seviyesi olarak görüyorum zaten ilk kullanım için iyi bir tercih değil mi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Neden şöyle bir ilana bakmıyorsunuz? Hem daha iyi bir giriş olur, hem daha donanımlı bir bisikletiniz olur.

(link)

Tepki
3
sadece salcanoyamı baktınız ? başka markalarada bakabilirsin (Kron,Bianchi,btwin,carraro,vb)

Murat cinar

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Atala
Bu salcano,kron,bianchi ve diğer bisikletleri kötülemek ve bu düşmanlık niye bir türlü anlamam.bisiklet bunlar arkadaşlar terörist değil yaaa sakin olun:)))))))

Tepki
4
Bisiklet
Cannondale
2. El Sedona 601 , bütçeyi 200 tl kadar arttırırsanız sıfırını da bulabilirsiniz

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
950 tl nin üstüne 50 tl daha katarak kron active alabilirsiniz.xrs 800 ü ben de önermem.kron active kullanan çok arkadaşım var hepsi de çok memnun.boyunuza uygun bir kron active alabilirsiniz...

erhan.d

Üye
Tepki
21
Bayiler indirim yapar peşin alımda %10 civarı ancak bu dönemde aradığınız kadro boyunu bulabilir misiniz o biraz şüpheli.. Bence önce düşündüğünüz modeli sorgulatın ve ellerinde size uygun boy varsa sonrasında derinlemesine araştırın. Yoksa bir dolu heves üstüne hayaller gelecek seneye kalıyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kötülemekten ziyade, imkanlar dahilinde daha iyi modellerle başlamanızı istiyor herkes. Sonuçta bütçe meselesi, kötülenecek bir şey yok. Fakat ikinci el şıkkını elemeniz bence hata olur. Bakın verdiğim modelde Campagnolo Xenon (Shimano Sora) muadili sistem var. Maşa karbon. En azından düşünün. Aynı paraya daha iyi bir seçim olur Whistle. İlla sıfır diyorsanız, zaten XRS800 dışında pek seçeneğiniz yok.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
@ahmetcan44

Bence de böyle bir şey daha mantıklı