Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yol Bisiklet Önerisi Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yusuf Çulhaoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Çulhaoğlu

Yusuf Çulhaoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Öncelikle herkese merhaba. Foruma yeni kayıt oldum eminimki bu tarz yardım konuları sıkça açılıyordur, ama insan danışmadan edemiyor o yüzden kusuruma bakmayın. Öncelikle ilk bisikletimi alacağım. Yani bunun öncesinde çocuk bisikleti denilebilecek bir bisiklet kullanıyordum sadece okula gidip gelmek için. Artık yeni bir bisiklet almak istiyorum o yüzden profesyonel bir yardım almak istedim.

Bisiklet ile neler yapacağım?

Maximum 1,5 - 2 (gidiş dönüş toplam 4 saat) saatlik yolculuğa çıkacağım. Yeri geldiğinde sahilde de süreyim, yeri geldiğinde de çok uzun olmasada biraz uzaklaşayım istiyorum.

Bütçemi soracak olursanız tam bir şey söylemek istemiyorum çünkü piyasayı pek bilmiyorum fakat en ucuzu ve en sağlıklısı hangisi olacaksa o olsun istiyorum. Şuan için kafamdaki bütçe max 350. Fakat diyorsanız ki 350 tl lik bir bisiklet işini görmez o zaman 500 vs.. çıkabilir bütçe.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

2. Ali.K

Ali.K Bisikletkolik

Seviye:
    Bu paraya xrs 200 alabilirsin,başka da seçenek yok sanırım.

3. Yusuf Çulhaoğlu

Yusuf Çulhaoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cesur
    İnternetten sipariş edebileceğim en uygun güvenilir yer neresidir acaba incelemek istiyorum ayrıca hocam.

4. batub

batub Yeni Üye

1000 Tl nin aşağısında yarış bisikleti bulmanız zor...

5. caglar

caglar Yeni Üye

Seviye:
    bu fiyata sıfır kaliteli bir yol bisikleti bulamanız pek mümkün değil, muhtemelen forum sakinleri forumdaki 2. elleri önerecektir.700 800 tl leri gözden çıkarmanız gerekicektir forumu takip edin zaten 1 2 hafta içinde prof olursunuz zaten:)

6. Aşkın Şentürk

Aşkın Şentürk Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    2. el piyasasını incelemenizde fayda var o bütçeye sıfır ve sizi tatmin edebilecek bir yol bisikleti bulmanız olanaksız gibi ...