Yol bisiklet kullanıcıları yeni rakibiniz var :)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
120 kmdeki yol bölümü derken neyi kastediyor? Bisikletle 120 km yaptıklarını mı? Eğer 120 kmlik antrenman yapıyorsa kötü sürüş normal olabilir. Yani yorgunluktan ötürü sürüş bozulmuş olabilir.

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@Ulaş Çavuşoğlu
yol düz gibi, rüzgarı da arkaya almışsa normal ya, zaten gücü kalmamış baksanıza ne halde :)

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
Adam size mi soracak. Kötü sürüyormuş. Herkes kendine baksın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@İsa Yavaş
herkes kendine baksın evet.

muhtemelen bu forumdaki amatör bisikletçilerin çoğundan kötü sürüyor.
bunu söylemekte ne var?

ayrıca sıradan birinden bahsetmiyoruz. yine iki teker olan motor "sporunda" dünya şampiyonu biri ... bu konudan anlaşılmalı ki, motor ve bisiklet kullanımı birbirinden çoook farklı yetenekler gerektiriyor.

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@İsa Yavaş
Hayırdır, ne bu ters cevaplar? Kötü sürüyor, kötü sürecek zaten adam bisikletçi değil, iyi sürdüğünü iddia ediyorsan oturup tartışalım, tartışacak durum yoksa herkesin yorumuna saygı duymak zorundasın

Arkadaşlar ben bu videoyu görünce gerçekten çok üzüldüm. Kenan Sofuoğlu cidden efsane bir şampiyon, onu örnek olan binlerce genç vardır. Üzüntümün tek kaynağı da kasksız olması. Bizler markete bile giderken kask takarak hem alışkanlık, hem farkındalık yapmaya çalışıyoruz. Çok kötü örnek olmuş gerçekten...

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bildiğin amatör gibi duruyor.Kadans nedir bilmiyor belli ki.Dışarıdan bakıldığı zaman bile, ıh ıh diye ıkınarak sürdüğü belli.Her şeyi geçtim, kask yok kask.İnsin bisikletten diğer "spor" olan motogp midir nedir ona devam etsin.Rezillik adeta.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
hani messi kasksız sürse tamamda zaten 2 teker sporunun dünya çapındaki isimlerinden birinin kasktan bi haber sürmesi saçma kenan sofuoğlu olduğu kesinmi ?

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Her ülke kendi şampiyonlarını şımartır bizse ezmeye ve üzmeye çalışıyoruz. Hayır katılmıyorum, bu gün ABD , tarihin en rezil sporcusu olan lance armstrong için film bile yaparken yaptıgını utanmadan ticarete dökerken biz kendi şampiyonumuzu eleştiriyoruz "yok kadans bilgisi yokmuş vs"
Dikkat etmek, düşünmek lazım. Bu insanlar kolay yetişmiyor...
hele bu ülkede, antrenman yapacak yol pist yokken, sponsor bulunamazken, kimse sizi izlemezken, kimse para vermezken...
Bir de sporla ugraşan insanlarız değil mi?

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Bisiklet sürerken durduğu bir yeri yok adamın yer yeri oynuyor böyle kötü kullanan biride ilk defa gördüm bu videodan anladık ki bisiklet ve motor ayrı iki dünya :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Kask olmadan ve kisa pantolonla aero dynamigi birdefa elde edemez. Sonra 30-34 lerde hizi ve bu cok normal bir hiz, araba 42ye cikarken solluyor ve kendisi arkada kaliyor.
Araba yavaslayinca ve yol egimli olunca geciyor ama cok zikzak ciziyor. Soluguda kesilmis gibi görünüyor.:)

En önemlisi kasksiz ve kisa pantolonla spor olmaz. :D

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@alper 76

Görüşünüzü bildirmişsiniz, saygı duyuyorum

Ancak kimse şampiyonun spor dalındaki başarısını eleştirmedi. Eleştirdiğimiz farklı bir sporu üstelik en hayati malzemesi olmadan yapması. Bu videoyu milyonlar izleyecek. Kenan takmamış ben neden kask takayım diyecek. Yoksa kimsenin onun başarısına söz söylediği yok. Bu gibi insanlar her hareketi ile örnek olmak zorundadır