yol arkadaşı arıyorum ( nemrut dağı projesi )

lahmando

Üye
Tepki
25
ben de ufak bir tur düşünüyorum bir kaç arkadaş var onları ikna edemezsem gelirim kayseriden katılırım sana adem yıldız

Scudo

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
yaz okulum olması nedeni ile tura katılamam..
ama imkanım olsa ekibe dahil olmayı isterdim ve siz de kabul ettiğiniz sürece olurdum da..
turunuzun kayseri bölümünde görüşmek ve tanışmak isterim, yada burada konaklayacaksanız yardımcı da olabilirim, detayları verirseniz sevinirim...

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
slm arkadaslar ben ceyhun zaten manestrom la tanısıyoruz cok ıı bırısı tanıdıgım kadarıyla ıyı cocuk sırf onla pedallamak ıcın bu tura katılmayı ısterım tabıkı sızlede ama benım basıma gelen olayları duymussunuzdur bu yuzden aılemden ızın almam laızm eger aılem ızın verırse pesınıze takılırım ama benım kamp malzemelerım yok bu durumu nasıl cozecez ve manestrom eger kabul edersen ben adanay gelır ıkımız beraber gıdeerız malatyaya malatyamıydı :Dunuttum her neyse oraya daha sonra gelınce onlarla hep bırlıkde yola devam ama 2 sorumuz var dedıgım gıbı
1)aileden izin
2)kamp malzemelerı
-eger bu sorunalrın ustesınden gelırsem sızlere katılacagım zaten gıdecemız guzelgahları sıvas harıc elımın ıcı gıbı bılıyorum o yuzden sorunumuz olmaz ayrıca bısıkletımı topladım supeer oldu sırf bısıkletımı toplamak ıcınj odamda bıse kalmadı play-statıon--I-pot taçımı --mp3 calarımı-eskı cep tel lerımı hepsını sattım bu arada kameramıda sattım :D

ama sonucta topladım manestrom msn konusalım acdıgında ve benıde aranıza alırsanız bende 2 sorunu halledersem aranıza katılmayı ısterım bısıkletım mtb kron xaos modıfıye-toplama bısıklet...

dedıgımgıbı ve yıne dıorum:Daranıza kabul edersenız gelmeyı ısterım mutlukalın...

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
yazmayı unuttum gelmeyı ısteyen ama kayboluruz gıbı endıselerı olna arkadaslar mutlaka vardır ama tura bende gelebılırsem bu sorunuda halledıyorum benım sımens-m65 yol bılgısayarım bu sorununda ustesınden geldı onu cook sevıyorum bır onu satmadım :D:D:D

bodymouse

Üye
Tepki
38
arkadaşlar bır suredır sehır dısındaydım
nete gırme ımkanım olmadı
bugun dondum
gordugum kadarıyla yenı ısteklı arkadaslar olmus
dun ıtıbarıyle katılımları kapattıgımızı uzuntuyle dıle getırmek ıstıyorum
ekıp ıkı kısı olacak
ozgur abı ve ben sıvastan ayın 29 unda cıkıoruz
amacımız 3 gunde nemruta varmak
ozgur abı rotayı bana bıraktı
benım fıkrım sehırlerarası yolu takıp etmek
ama kati rota olusturmayacagım
yolda yore halkının sesıne kulak verıp ara yolları kullanabılırız
2 gun nemrutu gezıp
5. gunun sonunda ankara hedeflı donusumuzu baslatacagız
7 gun donus planladık
toplam 12 gun surecek turun tamamı 1200 km olacak

tum forum dostlarıma yorumları,
ıı dıleklerı ve katılımlarından oturu tek tek tesekkur edıyorum
en gusel gunlerınız pedallarınızla gecsın
saglıcakla kalın

dkilly

Üye
Tepki
12
iyi yolculuklar dilerim en yakın zamanda fotolarınızı bekliyoruz ;)