Yokuş problemim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Zekeriya Çab

zekeriya bey kızmayın bisiklet 600 lira idi,ama bende her zaman keş para olmaz ,para biriktirerek xt ruble takdırdım ,ve lx ayna kol 1600 liraya mal oldu ama bisiklet 12 kilo oldu, buna değdi,benim trilyonum olsa bisiklet ordusu yaratırım acımadan parayı bisiklete dökerim,o derece fanatiğimdir ,4500 liraya scott scale 30 karbon mtb aldım,560 liraya gıant atx 26 aldım ,son 4500 liraya gıant yol aldım,son gıant 195 km 'de hiç yormadı 8.8 kilo.

Scudo

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
@Kudret Kurtcebe genelde yapılan hatalar ucuza bisiklet alır sonra üst düzey parçalar ile daha iyi bir bisiklet yaratmaya çalışırlar ama zaten markalardan biri denk fiyata denk özellikli bisikletler üretmiş oluyor.
tabiki bütçe yetmiyorsa makul bir bisiklet alınabilir. :mad::ssrtcbya: Kızdığım bir şey yok sadece daha akılcı para harcayarak bisikletinden daha memnun olunur demeye çalışıyorum.

Tepki
7
İsim
Mehmet Ozyaman
Bisiklet
Cannondale
Konyada meşhur bir yokusumuz egimini uzunlugunu bilmem bisikletimi ilk aldım cocuklugumdaki günlerim geldi aklıma biran ihlas mtb var onunla rahat rahat cıkıyor dum dedim bunun la hayli hayli cıkarım yooo ama yaslanmısız kilo 90 demiş vurdum yokusa resmen aglattı beni nerdeyse elime alıp cıkacak tım ama bırakmadım simdi her aksam cıkıyorum kilo 80 e indi vites 6 A yukseldi amac 12 de cıkmak zamanla alışıyor güçleniyor vucut denemeye azmetmeye ihtiyaç var herkese iyi forumlar

gok2

Üye
Tepki
2
İsim
Goktug
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok geç ama bende yazayım, kilo verebilirsin; seleyi ayarlamışsın zaten.
İlk mesajdaki gibi daha fazla çıkarak başarabilirsin.

"Her çıkışın bir inişi vardır."