Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yok böyle bişey arkadaş

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında muhiddin tarafından paylaşıldı.

1. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ramazanın ilk gunu aılemle kagıthanedekı hasbahce mesıre alanına gıttık aılem benden once gıtmıstı bende aılemın yanına daha sonradan bısıkletle geldım.aılemın yanına gelınce babam oglum suyumuz az gıt su al dedı..bende su alamya gıttım gıderkende kagıthane beledıyesının ıftar organızasyonu vardı ama oradakı olay ıftar mıydı yoksa sıyası seylerın konusuldugu yermıydı bellı degıldı..her neyse mesıre alanının dısına cıkarken guvenlık görevlılerı hıc bısey demedı..sen buraya nasıl gırdın nıye gırdın gıbısınden..cıktım gıttım 5 litrelik suyu sırt çantama koydum gerı dönuyodum ve mesıre alanının kapısına geldım ama karsımda uc tane guvenlık gorevlısı..beyfendı buraya bısıkletle gıremezsının dedi guvenlıgın bırısı..bende dedım kı nasıl gıremıyorum yaa demın ben buradan cıktım kımse bısey demedı ne oluyoda gıremıyorum kı beyfendı dedım..başkanın kesın emrı var bısıkletlı kımseyı ıçeri alamıyoruz dedı..yahu kardesım bak ıftara ıkı dakıka kalmış ızın verde gecem dedım..sırtımda bes lıtrelık su var dedım.adam beyfendı buradan gıremezsının dedı..ılerıden gırmenız gerekıyo dedı..ılerısı dedıgı yolda 500-600 metre var gıdıp oradan gırecekmısım..adama ne kadar yalvardıysamda yok dedı gıremezseın zaten karnımızda aç iyice dellendım bastım gıttım başka yakın bı kapıya oradan gırdım..gıderkende sız dedım boyle kurtarıcaksınız ulkeyı zaten dedım..

allah şu oruçlu oldugumuz zamanlar bıze sabır versın.. boyle saçma problemlerle ugraşmak hakıkaten zor..

2. Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence guvenlikteki arkadaş hakli eger yasaksa ordan giris yasaktir iftar sahur ayin veya benzeri bir aciliyet yasagi cigneme hakki vermemeli zaten. Sorun su ki sende haklisin girisin yasak oldugu yerden cikisin yasak olmamasi icin o bolgenin tek yon olmasi gerek eger degilse dedigin gibi seni uyarmasi gerekirsi ama tek yon ise guvenlik gorevlisi gayet hakli gibime geldi.

Mehmet Yusuf Koçak bunu beğendi.
  3. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    olay su kı ben oraya daha once gırıp cıkan bırıyım ve benden daha tehlıkelı ınsanlar gırıp cıkıyo oraya artı olarakta cıktıgım yer hem gırıış hemde cıkışş..olay beledıye başkanı öyle ıstemıs..bısıkletle gırılmıcekmıs..

4. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bir düzensizliktir gidiyor belediye ne yapacak diyelim mesire alanı buraya bisiklet yolları yapacak girişte ve bisiklet park yeri ayrıca otomobiller asla bisiklet yolunda süremeyecek tam tedbir alınacak açıkça bariyerli bisiklet yolları olacak ve hatta her yere lazım d-100 'e yani e-5 'e
    evet anadolu yaka sahil yolları tekrar sil baştan tüm sahildeki kafelere araç yolu kapanacak ,ama bakıyoruz denizi doldurdular maltepede ve araç giriş yeri var ,araç yoluna kapalı olacak idi buraları ,bostancı -tuzla arası mangal yasağı konacak mangal yapmak isteyenleren büyük şehir ve yerel belediyeler yer tahsis edecek oralar aynen istanbul dışı şile sahilleri karadeniz sahilleri şehir içi sahil yollarında mangal yapanlara 5000 lira para cezası görüntü kirliliği ve koku kirliliği yüzünden bunu yapacak babayiğit belediye varmı acaba ,
    bu kadıköyde modadan başlayan kurbağalı dereden devam eden ne idüğü belirsiz mavi şeritli bisiklet yolu fenerbahçe marinada biter sonra arar durursunuz yav kardeşim nerede bisiklet yolu bi bakarsınızki karşı tarafa ışınlanmış böyle komik bisiklet yolu olurmu.
    bunlar neden çünki istanbulda gerek avrupa yakada gerekse anadolu yakada binlerce kişi onbinlerce kişi bisikletemi biniyor bura konyamı gidin bakın konyaya ora amsterdam olmuş.helal olsun konyalılara bunun nedeni ora düz tabi istanbul eğimler ile dolu bu istanbulda biskletin yaygınlaşmamasının bir nedeni bu olabilir amsterdamda eğim 2 'yi geçmez dümdüz başkent amsterdamlıları buraya davet edelim valla çoğu bisikleti bırakır.
    bi sürü eğim var burada ..

5. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yaptıkları iş saçmalıktan başka bısey değil.

6. Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:
    O zaman haklisiniz ben sadece ihtimalleri soyledim.
    Hani hep soyledigim yasaksa herkese yasak olmali

7. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yasa yok, yasa uygulayıcı yok, yasa koyucu yok. Sadece onun bunun torpili ile bi yerlere gelmiş yalaka ahalisinin keyfi uygulamaları var.

Tahsin Y. bunu beğendi.