Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yoğurdun kaymağı zararlımı?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında lodos tarafından paylaşıldı.

1. lodos

lodos Yeni Üye

yoğurdun kaymağı zararlımı?
    uzmanlan yağsız yoğurdu tavsiye ediyorlar.peki kaymağında yoğurdun yağ oranı ve kalsiyum oranı çokmu artıyor acaba?
    kısacası yoğurdun kaymağını yemelimiyiz yememelimi?

2. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    valla bu uzmanlarda çok oluyo ama.yok yoğurdun kaymanı yeme yok tereyağı yeme onu yeme bunu yeme....bu ne bee?

yahu çok biliyolar.benim nenelerim dedelerim 80-90 ları devirmişler.bu denyoların aman aman çok zararlı deyipte onu yeme bunu yeme dedikleri ne halt varsa hayatları boyu onları yemişler hala benden sağlamlar maşallah.

bence bu tarz işler günümüz kapitalizm çarkının bir parçası ince düşünürseniz.adamlar doğal olan ne varsa zararlı diyor.yok elde yapılmış tereyağ yemeyin yok becel yok bucul yiyin.kalbinize zararlı.hoopp dönsün çarklar.yaww geççç traşşşş.yok elde yapılmış yoğurt yemeyin kaymağı zararlı siz en iyisi ülker yiyin tşvakli yiyin hoopp dönsün çarklar.

yok kendi etinizi kendiniz kesip yemeyin hijyanik deil.git kasaba al 3 aylık etiii.ohhhh hopppppppp dönsün çarklar.

geçin kardeşim bunları.doğadan olan ve doğal olan hiçbirşey zararlı değildir.bunu bana inandıramazlar.doğadaki zehir bile alınıp panzehir oluyo.ne anlatıyo bu lavuklar.ye kardeşim kaymanı maymanı yoğurt kaymaksız yenirmi hiç?

3. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    valla yoğurt'du dışarıdan almayız.annem saolsun kendi yapıyor.ama ben oldum olası kaymayı sevmem. :D:D

4. Lancelot

Lancelot Yeni Üye

Seviye:
    yoğurdun kaymagı yenmez mı yaa en guzel yerıdır