Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yine Yavuz yine Semih bu sefer Karagöl

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında semihcelikoglu tarafından paylaşıldı.

1. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam arkadaşlar bisiklet sayesinde İzmir çevresinde görmediğimiz yer kalmasın diyerekten çalışmalarımızı sürdürüyoruz:D Bu hafta daha önce birçok kez methini duyduğumuz fotoğraflarına bakıp iç çektiğimiz Karagöl'deydik.Burnumuzun dibinde ne güzellikler var gerçekten farkında değiliz.Neyse bugün bu eksikliğimizi gidermiş olmaktan dolayı çok huzurluyuz.Fotoğraflara geçelim artık;
    Tırmanışın başları daha şimdiden körfez arkamızda tüm güzelliği ile

İşte vardık Karagöl:D şaka tabiki.Daha çok var bu olsa olsa Jr.Karagöl olabilir.

Molalarımızdan birindeyiz

Biraz daha yükselmişiz artık ama hala çok yolumuz var

Fatihamızı okuduk suyumuzu içtik;Yarın ki büyük maç için Altay'ımıza başarılar

İşte Karagöl'deyiz yolda bir ara yağmur bastırmıştı ama gördüğünüz gibi yılmadık(tam techizat)

Ve tabiki mangal

Göl manazarası daha iyi çekilmişini görmüşsünüzdür;Yağmur patlamak üzere aceleye geldi.

Ördek kardeşlerimiz

Dönüş yolunda çıldırmış bir arkadaş

Bulutlara yakın olmak vay be

İnişte puslu İzmir Körfez'i görünmü

Arkadaşlar biz bu işi çok sevdik feci eğleniyoruz İzmir ve yakınında ne kadar yer varsa görmeye kararlıyız.Bu da genel olarak çok zevkli bir gezi oldu.Sadece bir iki şey söylemek istiyorum.Sakın hız manyaklığına kapılıp inişlerde Allah ne verdiyse basmayın hele böyle virajlı ve ıslak zeminde;Sırf bu yüzden yer ile aynı hizaya geldim hemde 2 kez sonunda akıllanıp yavaş inmeye karar verdim.Birkaç küçük sıyrığım.Birde kardeşim Yavuz maşallah köpek paratoneri gibi dönüş yolunda önde giderken de arkadan kaldığında da köpeklerin saldırısına uğradı.Hele ilki nasıl hayvanlarsa dağda mı üreyip vahşileştiler bilemiyorum sürü halinde 5 tanelerdi.Neyseki tırmanış sırasında denk gelmediler.Yoksa şuan bunları yazamazdım heralde:D Neyse çok konuştum kendinize iyi bakın görüşmek üzere

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar, ayaklarınıza sağlık ancak resim boyutları çok büyük, küçültüp tekrar yükleyin ve foruma ekleyeceğiniz resimler terbiye sınırları içerisinde olmalısına dikkat edin, kimsenin sizin tuvalet ihtiyacınızı nasıl giderdiğinizi görmek isteyeceğini zannetmiyorum.......

3. semihcelikoglu

Seviye:
    Tırmanışın başları daha şimdiden körfez arkamızda tüm güzelliği ile

İşte vardık Karagöl şaka tabiki.Daha çok var bu olsa olsa Jr.Karagöl olabilir.

Molalarımızdan birindeyiz

Biraz daha yükselmişiz artık ama hala çok yolumuz var

Fatihamızı okuduk suyumuzu içtik;Yarın ki büyük maç için Altay'ımıza başarılar

İşte Karagöl'deyiz yolda bir ara yağmur bastırmıştı ama gördüğünüz gibi yılmadık(tam techizat)

Ve tabiki mangal

Göl manazarası daha iyi çekilmişini görmüşsünüzdür;Yağmur patlamak üzere aceleye geldi.
    Ördek kardeşlerimiz
    Dönüş yolunda çıldırmış bir arkadaş

Bulutlara yakın olmak vay be
    İnişte puslu İzmir Körfezi'nin görünümü

swunk ve Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  4. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Semih merhabalar, eğlenceli olmuş; fotoğraflardan belli;)

semihcelikoglu bunu beğendi.
  5. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    elinize sağlık.güzel manzara, güzel fotoğraflar..
    umarım düşüşlerden dolayı sorun yoktur..

6. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir gün olmuş arkadaşlar,ayağınıza sağlık..;)

Resimler tekrardan boyutlandırılmıştır..;)

7. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    merhaba
    2 arkadaş güzel bir gün geçirmişsiniz. Yolda hiç bisikletli görmedinizmi. Sizin tırmandığınız gün, sanıyorum, H.Hakan koç ve Alpay ipekgil de oraya tırmanmışlardı, yanlış hatırlamıyorsam.
    Fotoğraflar içinde teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

8. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    semih süper bir güzellik var oralarda,tabii insan gitmeyince güzelliklerden mahsun kalıyor.sizler gitmeyince bizlerde göremiyoruz :D fotoğraflar ve paylaşımınız için teşekkürlerr...:)

9. semihcelikoglu

Seviye:
    Ender abi valla giderkende gelirkende kimseye rastlamadık bisikletli;sanırım bizim çıkış saatimizden kaynaklı bir durum baya geç başladık tırmanmaya 14.30 falandı o yüzden giden olduysa da çoktan dönmüşlerdir tahminimce:in:

10. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Semih en sonunda gitmissiniz Karagol'e, tebrikler. Oralar cok guzeldir, hele arkadan bir Emiralem inisi vardir ki, adrenaline doyurur insani. Insallah vakit olur beraber de gideriz bir gun.

Fotograflar icin de tesekkurler.

11. semihcelikoglu

Seviye:
    Aydın Abi Karagöl'e gitme fikrini senin daha önce forumda yayınladığın fotoğraflarını görüp yazını okuduktan sonra aklıma sokmuştum;Emiralem inişini bilmiyorum hatta manisa yoluna çıkılan 13km'lik bir yol daha varmış.Ama nereden gideceğimiz bilemediğimizden en iyi yol bildiğin yoldur diyerek dönüşte aynı şekilde döndük zaten hava patlamak üzereydi.Umarım bir gün beraber çıkarız şu bilmediğim yolları öğretirsin bana selamlar

12. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Insallah ya, Emiralem'e en guzel inis su ictiginiz bir cesme vardir yolun yarilarinda. Gecen senelerde sagolsun biri yaktiydi. Ordan bir 100 metre sonra sola- yukariya bir cikis var. Orayi takip edince yukarida cok guzel bir vadiye cikilir. Sonrasinda vadinin arkasindan yallah asagi. Ama bilip te gitmek lazim. Yoksa olmadik yerlere gidilebiliyor. Insallah birlikte gideriz bir ara. Tabi benim once bisikleti adam etmem, sonra da 14 kilo kadar vermem lazim :D

13. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    İki kişiyiz dememiş yine basmışsınız pedallara aferin gençler...

Güzel gezi güzel paylaşım teşekkürler...

14. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    dağ başını hakikaten duman almış ama dumanlı dağlara da gençler pek yakışmış. teşekkürler.

15. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    memleketime dönünce takılırız beraber turlarız inşallah:)

16. zuvaymamy

zuvaymamy Yeni Üye

MEraba arkadaşlar...
    KArdeşimle bu seferki rotamızda karaköydü..Çok zor bir çıkış çok eğlenceli bir mangal keyfi karagölde ve hayatım boyunca unutamayacağım bir köpek sürüsü saldırısı ve tabikii dönüş uçuşu..
    Bisiklet gezginleri tabiki bilir ama bizim başımıza ilk defa böle bir köpek sürüsüyle karşılaştık..Canımızı zor kurtardık diyebilirim.o hayvanların havlamalrı kayalıkların üstünden atlayıp atlayıp yolumuzu kesmeleri kaçışımız inanılmayacak anlardı...Bilen abilerimzi kardeşlerimiz bize yollarda ne gibi tehlikelrin olduğundan bunlara karşı neler yapmamız gerektiğini anlatırlarsa çok sevinirim..Bu sadece köpek saldırısı olarak anlaşılmasın.BAşka tehlikeler mesela domuz gibi...
    Bir dahaki rotamız emin olmamakla birlikte çatalkaya olacak ve ben çantama bir ekmek bıçağı almadan yola çıkmayacam :))

17. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Domuz gunduz gozuyle pek gorunmez, gorunse de daha siz onu gormeden kacmis olur. Ben sadece bir defa ki o da gece, onume firlayan bir domuz surusune carpiyordum az kalsin Karagolden inerken. Son anda siyirdim irice bir tanesini, homur homur kacistilar aninda zaten.

Kopek konusunda pedala kuvvet, su, pompa sallama vs.. gibi opsiyonlar mevcut :D Yada bu kopek birsey yapmaz deyip benim gibi sizi pesleyen kopegin onunde zart diye durursunuz, sonra da dovme gibi vucudunuzda tasiyacaginiz dis izleri olur vucudunuzda :D

18. zuvaymamy

zuvaymamy Yeni Üye

ÇOk geçmiş olsun aydın abi.hakketen yaptığımız çok güzel bir uğraş ama tabi kii bunun risklerinede kabullenerek yola çıkmak lazım..Şuan düşünüyorumda hakketen en güzelini yapmışız..
    BU arada büyük altayımız biri +5 te diğeride uzatmanın 120. dakkasında yediği goller yüzünden penaltılara giden maçta elendi.Çok çok çok üzgünüm.SEmih gerçek altaylı onun üzüntüsü dahada büyük şuanda..Bilmiyorum ama hakikaten çok üzgünüz...

19. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayağınıza sağlık güzel bir gezi çıkarmışsınız. Yağmur bile sizi yıldırmamış:)
    Fotolar için teşekkürler.
    Esen kalın.

20. zuvaymamy

zuvaymamy Yeni Üye

ÇOk teşekkür ederiz bu güzel benzetme için.:)