Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yine sabah yine kar yine deve boynu geçidi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında bamsi tarafından paylaşıldı.

1. bamsi

bamsi Yeni Üye

Seviye:
    Bir hafta geçti zirveye çıkalı. Bir hafta boyunca kar ve dorukları örttü. Tekrar gitmek istiyorum. Zirvede kalan bir şeyler var, kekre bir tat buruk bir lezzet. Ama bu gezi asla öngördüğüm gibi olmadı. Yolda kadim dostum zinnur beni gördü. 4çarpı4 görevini yüklediği 25 yaşındaki renosu ile tarladan dönüyordu. Bu güne kadar bisiklet hadisesini pek ciddiye almayan zinnur bisikletimi denemek için benden istedi ve zirveye kadar bırakmadı. Kendisi resimlerde kırmızı montu ve siyah şapkası ile yer almakta. Arkamızdan arkadaşımız Rafet hoca geldi. Kendisi kahverengi paltosu ile resimlerdedir. O da bisiklete bayıldı. İkisine de 2009 sedona 751 alacağız. Zinnur muhabbetimizi bir mangal keyfi ile süsledi. Bu arada kokuyu duyan avcılar da bize katıldı. Köpekleri ve vurdukları keklikleri ile soframıza geldiler. Zirveye ulaştık ve tekrar geri döndük. Yollar buz tuttuğu için karayolları tuzlama çalışması yapıyordu. Bizler mutlu bir yüzle ve ağrıyan kaslarımızla geri döndük.

2. enis57

enis57 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ayaklarınıza sağlık
    çok güzel olmuş

bamsi bunu beğendi.
  3. cato

cato Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    soğuk olmasına rağman çok güzel .kimi avlanır kimi bisikletiyle gezer.hoş manzara .

bamsi bunu beğendi.
  4. zaten

zaten Yeni Üye

teşekkür ederim dostum.sen mimarsın.içime bisiklet sevdasının yapısını kurdun.nasip olursa birlikte yeni maceralara atılmak istiyorum.teşekkür ederim.

5. bamsi

bamsi Yeni Üye

Seviye:
    sende büyük bir bisikletçi potansiyeli var. hele bacakların açılsın o zaman gelin
    uçtuya çıkacağız

6. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    hocam çok güzel çok şanslısınız paylaşımlarınız için teşekkürler o model renolarında hastasıyım keklik tedinizmi

bamsi bunu beğendi.
  7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bu güzel görüntüler ve gezi icin tesekkürler. Buzlu suyun önündeki bir bardak sicak cayi görünce, simdi ictigim cayin tadinin aslinda ne kadar yavan oldugunu farkettim :)

Bir de minik ek, kimi fotograflarin kodlari bozuldugu icin görünmüyordu, düzelttim.

bamsi bunu beğendi.
  8. bamsi

bamsi Yeni Üye

Seviye:
    hayır keklik yemedik te. diğer avcıların köpekleri tavşanı bize doğru kovalamaya başladı. sesi duyan avcılar bir anda mangalı bırakıp dağa koşup kayboldular. heyecanlarını görmeliydiniz. ilginize teşekkürler

düzeltmeniz için teşekkürler. bu konulara biraz yabancıyım. çay tek kelime ile muhteşemdi. çay mı içtik manzara mı yoksa dostluk mu bizde anlamadık. damarlarımız ısındı.

9. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklete olan sevginiz her halinizden belli. Hayırlı pedallamalar.:D

10. bamsi

bamsi Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim. inşallah sizde alacaksınız o zaman keyifli geziler yaparsınız

11. UMUT ALAÇİÇEK

UMUT ALAÇİÇEK Aktif Üye

Seviye:
    ellerine sağlık keske bizim burayada yağsa kar hep yağmur hep yağmur karda hiç bisiklet sürmedim ama boş vakitte bi ara manisa sabuncubeli taraflarına çıkıcam