Yine Bir Sorun Yine Bir Sorun

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
http://j1311.hizliresim.com/1h/h/ukgqp.jpg Yine Bi Şansızlık Daha Bugün Pedala Basmamla Birlikten Kırmızı Daire içine aldığım yerden koptu zincirde koptu napmam lazım yeni arka aktarıcımı alayım yoksa değişebiliyosa o tutan yerimi değiştireyim ?

Scudo

ykaracavus

Üye
Tepki
8
işaretlediğiniz yer kadro kulağı oluyor, aktarıcı almanıza gerek yok, maks 15 - 20 lira oluyor kadro kulakları. bisikletin modelini söylerseniz verebilirler, olmadı söküp götürün, zincir içinse yine modeline göre ek parçası alıp birleştirebilirsiniz.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@ykaracavus
Ehehe çok sevindim şuan bilgi için teşekürler :D Akhisarda Bulabileceğimi Sanmıyorum Clautbutler Anteus 29er Bisikletim İnternetten Nerden Bulabilirim ?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Onurcan Ökse

Google yazarsan ve biraz arastirirsan bulursun. Ayrica Clautbutler satan yerleri arastir ve bir de aldigin yeri, illaki her buldugun linkte telefon numarasi yazardir ara ve siparis ver. Bu kadar basit bu is.

sedat_slave

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bisiklet
Beldeyama
İnternetten alacaksanız, bütün her yeri ölçüp, birleşik halde fotoğraf çekip, satıcıya soru sorarak alın.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Yüksek vitestemi kalkış yaptınız ?

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
kadro kulağı bulmak bazı marka ve modellerde çok zor olabiliyor. Umarım makul sürede temin edersiniz.
Hem kadro kulağı hem zincirin aynı anda kırılması da enderdir herhalde.
Akhisar'da uygun zincir pimi bulup zinciri onarmak bile sorun olabilir. Bu arada arka vites değiştirici yamuk mu diye kontrol edilmesini de hatırlatın bence .

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Emre GÜLEN Ön En Büyükte te arka 9 da idi galiba pedala bastım bi tur döndü sonra çat diye bi ses geldi bi baktım bisikletin arkası dağıldı.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
tahminim ağır vitesdeydiniz ve vites koluylada oynanmışdı sizde ağır vitesde kalkış yapmak için pedala asılınca değişmek isteyen vites bu sorunu yaptı

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@meseduzu Okulda Tek Bende Olunca Bu Bisiklet Bazen Görüyorum Vites Kollarını Kurcalıyolar galiba yine böyle oldu ve sonuç

Tepki
1.364
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Vitesi çapraz kullanmışsın yani ön 1 ise arka en fazla 4 olmalı.
Kadro kulağını bende kırdım mahallenin bisikletçisi uyumlu bir tane buldu sorunsuz çalışıyor..

http://cyclingtr.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Blogs.Components.WeblogFiles/bisiklet-mekanigi/vites-di_5F01_li-oranlar_3101_.jpg

(link)