Yılmaz Erdoğan'dan Bir Kaç Söz

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar Facebook'ta dolaşırken Yılmaz Erdoğan'ın yazmış olduğu bir yazıyla karşılaştım. Çok hoşuma gitti paylaşmak istedim;

Kötüler atik,iyiler pısırıktır.Etrafınıza bakın,en heyecan verici, en eğlenceli ...insanlar hep sahtekarlardır. Çünkü sahtekar sempatik olmak zorundadır. İyinin böyle bir mecburiyeti yoktur. İyi sıkıcıdır. Kadınlar “iyiler” e değil, güvenilmez erkeklere aşık olur. Bu yüzden zaten aşk denen altüst oluşla ancak bir üçkağıtçı başa çıkabilir

Aşkın tadını çıkaramaz iyiler. Onlar sarılıp sessiz bir uzanmayı aşk zanneder. Tekdüzedirler. Yavaştırlar. Kadınlar da dertlerini onlarla paylaşır ama gidip bir güvenilmezle sevişirler. Tutku kötülerin işidir. Sessiz ve efendi bir insan cümlesiyle tanımlanan bir iyilik kolaydır. Sahtekârlık daha zordur, maharet ister.

Scudo

İsmailÇağrı

Aktif Üye
Tepki
37
Erdoğan ın yapımcılığı ve oyunculuğunu üstlendiği "Çok Filim Hareketler Bunlar" filminde bisiklet hakkında bir olay varmış izleyen var mı arkadaşlar?

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Çok doğru, çok beğendim paylaşımı.. Elinize sağlık.. Varsın pısırık olalım, ama insan olalım değil mi.. Seven böyle de sever..