Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıllara meydan okuyanlardan :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında zrvmrt tarafından paylaşıldı.

1. zrvmrt

zrvmrt Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Merhaba arkadaşlar açıkcası çocukluğumdan beri içimde tutku olan bir araç bisiklet.. Bu yazın başından beri almayı planlıyordum fakat maddi olanaklar tutkuma meydan okudu belli bir sürec artık umudu kesip birdahaki yaza almayı düşlerken bir arkadaşın parayı ihtiyacı olup izinli günümde işyerime bisikleti bırakıp bisikleti bıraktım 50 tl havale atarsın kardesim demesiyle ne olup bittiğini anlamadan bu eski toprağın sahibi oldum o sürecte hemen işyerine gittim kanım ısındı ilk gördüğümde tüm hayallerimi birdahaki yaza taşımışken ansızın karşıma bu bisikleti çıkması o boşluğu isteği doldurdu sanki içimde. insanın bakış acısında değer duyduğu şeye sahip olması muhteşem bir duygu açıkcası aklımda mtb 1000 tl bütceli bisikletler geziyorken bu bisiklete sahip olmak beni üzmemişti tutkuyu ve hayali yaşıyorsan neye bindiğinin önemi yoktur asıl önemli olan senin onu nasıl gördüğündür insanoğlu elindekilerinin değerini kıymetini anlamadan daha üstünü ister genel bakımdan ama üzerinde taşıdıklarının kıymetini bilmiyorsan sahip olduğun hersey bir hevestir sadece.. bisiklete bindiğimde rüzgarın benimle dans ettiği vakit anladım doğru yolda olduğumu iki teker ruhunu yüreğime kazıyanlardanım artık.. Marka ve teknik bilgiler açısından konuşursak eğer markasını bilmiyorum benden önceki arkadaş bisikleti siyaha boyamış vites fren vb sistemler eski düzen hatta elden geçirilmesi icin bisiklet tamircisine götürdüğümde bisikletin parçalarına bakarak 20 senelik bisiklet demişti ne kadar doğrudur aşina.. yazımı okuduğunuz için çok teşekkürler zamanla bir takım şeyler uygulayacağım sevgilerimle..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

hasanwhite26 ve Ömer Murat bunu beğendi.