Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıllar sonra tekrardan...

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında mammoth tarafından paylaşıldı.

1. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Uzun bir ara verdiğim bisiklet serüvenime tekrardan dalmaya karar vermiş olmanın mutluluğu içindeyim. :) Bir dönem motorlarla uğraştıktan sonra bisikletin benim aracım olduğu konusunda artık en ufak bir şüphem yok. Haziran 15 e kadar kendime uygun bir mtb alıp biraz antrenmandan sonra ilk hedefim Assos olacak. Kadıköy-Şile yolculuklarımdan biraz tecrübem var fakat şehirler arası yolculuğu ilk defa deneyeceğim. İş yerimden 15 günlük izin alabilirsem ve Assos'a geldiğimde kendime olan güvenimde bir eksiklik olmaz ise Antalya'ya kadar devam etmek istiyorum. Destekleyenlere şimdiden teşekkür ediyorum... :) Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere.

2. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    her şey istediğiniz gibi olur umarım :)
    ben de yarın gidip alıyorum bisikletimi..
    siz ne almayı düşünüyorsunuz?

3. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    şu an için kafamda belli bir mtb modeli yok Devrim Bey. biraz araştırdıktan ve yardımlarınızı aldıktan sonra bir model belirleyeceğim kafamda. beni uzun yolda üzmeyecek br başlangıç modeli alacağım hayırlısıyla. siz ne alıyorsunuz?

Evrim Ergin bunu beğendi.
  4. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    benim bütçem biraz sınırlı malum öğrencilik :)
    sedona borla alıyorum kısmetse yarın. gerçi 711v almamı önerenler de olmadı değil ama ben 50$ daha az verme taraftarıyım, başlangıcı yapalım da ilerde duruma göre yükseliriz ne de olsa diyorum :) hem iki modelin de kadroları aynı..
    (bir de düzeltmek istedim, devrim değil evrim :) beye de gerek yok çok teşekkür ederim :D )

5. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Önce Devrim'i sonra beyi geri alarak ve Evrim diyerek devam ediyorum. Model belirleyebilmiş olmana sevindim. Ben kaç gündür saatlerdir araştırıyorum hala bir model belirleyebilmiş değilim kafamda. Biraz model araştırarak birazda rota belirleyerek geçiriyorum zamanımı şimdilik. Ne alacağıma karar verdikten sonra paylaşırım seninle...

Evrim Ergin bunu beğendi.
  6. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Bisiklete tekrar başlama kararınızdan dolayı sizi tebrik ederim. Çok zevkli ve sağlıklı bir uğraşı. Bisiklet modeli belirleme konusu ise biraz karışık bir konu. Öncelikle bütçe ve amacı belirlemek lazım. Amaç uzun yol, toprak köy yoları gibi parkurlarsa 28" bir hibrid araştırmalısınız. Yok "ben araziye de girerim, hoplarım zıplarım" diyorsanız 26" bir mtb almalısnız.
    Bu sitede çok faydalı bilgiler bulacağınıza eminim. Kolay gelsin :)

7. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Umarım Antalya ya gitme kararınız değişmez. Gezilip görümesi gereken bir yer:) Özellikle Gökdere'deki akan suyu, Doyran Göletini, Kurşunlu ve Düden Şelalelerini görmenizde yarar var. Görüşmek üzere

8. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tebriğin karşısında teşekkür ediyorum dostum... Ne zaman bisikleti bıraktım terazide daha ağır çekmeye başladım zaten. :) Bütçemi ve amacımı belirlemiş durumdayım... 600-700(max.) arası bir bütçem var. En geç Haziran sonuna kadar bisikletimi almak istiyorum. Genellikle uzun yollarda kullanıyor olacağım. Ama sen şimdi geldin hibridleri soktun kafama. :) Ben yinede mtb den şaşmak istemiyorum sanırım. Kafamda bir kaç model belirledim. Ama biraz daha zamanım olmasından dolayı acele etmek istemiyorum. 26'' mtb de mutabıkız. Bakalım kısmetime ne çıkacak. Görüşmek üzere...

9. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Antalya'ya gitme kararım değişmeyecek dostum. Bir kaç yıldır Assos'tan başlayıp Antalya'ya kadar gezme fırsatını buldum fakat uğrayamadığım, göremediğim o kadar çok yer varki. Bahsettiğin yerleride not ettim kenara. Mutlaka uğrayacağım.
    Görüşmek üzere...