Yilin İlk pazar turu sahİlden tuzla.

Tepki
85
Nerede

BOSTANCI SAHİLDEN TUZLA

Açıklama

Yılın ilk turunu sahilden Tuzla olarak yapacağım.
Muhtemelen hava soğuk ve yağlurlu olacak.Bazı mucitler iyiki yağmurluk ve içlik denen kıyafetleri icat etmişler.
8 Ocak Pazar sabahı saat 9.30 da Bostancı vapur iskelesinden hareketle turumuza başlıyacağız.Her hangibir aksilik olmaz ise ilk mola Kartalda verilecek.Daha sonra hareketle istikamet Tuzla sahil.Grubun isteği ve uygun bulacağı bir yerde yemeğimizi yiyip sohbetimizi ettikten sonra makul bir saatte geri dönüş başlayacak.Kartalda kısa bir çay molası verildikten sonra(arzu edilirse) istikamet Bostancı.
Kendi güvenliğimiz için Kask,eldiven ve ışıklandırmalarımız.
Grup güvenliği için saygı,sevgi, ve sağduyumuza yanımızda getiriyor çekinmeden kullanıyoruz.
Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

Scudo

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
Bi aksilik ve işim çıkmazsa katılmaya çalışacam ama saat erken gibi.

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
saat kaç gibi tuzlada olursunuz acaba? yağmur yağmazsa Tuzla sahilde size katılabilirim. Cadde Bostan Migross'a kadar gidip tek başıma dönebilirim.

korayal

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Scott
sabah erken olması güzel bende katılyorum

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
@Kanat Yelken

ben 11:45 gibi tuzla sahilde olurum. kahvaltımı yapıp geleceğim için yemek faslında size sohbet amaçlı katılabilirim.

ozelden cep numaranızı gönderirseniz haberleşebiliriz.

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
pazr günü işim çıktı ... tura katılamıyorum maalesef. Size iyi pedallamalar

Tepki
85
Yağmurlu ve soğuk bir pazar sabahı,biz dört çılgın kafadar Bostancıdan Engin ve Gökçe,Üsküdardan Yunus ve ben koyulduk yola.Yağmur çok güzel,hava tertemiz ve biz nonstop Tuzlaya iyi bir tempo tutturarak ulaştık.Gökçe kardeşimin tavsiyesi ile Konak köfteye gittik ve çok sıcak bir ortamda leziz köftelerimizi yedik makul gelen hesap ve ikram çaylar içildikten sonra.Tekrar nonstop geri dönüş.Bizler bir pazar gününü sıkı bir faaliyet ile bitirdik ve dağarcığımıza yerleştirdik.
Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.