Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yildizlarim GİtmİŞ:)

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında 42FY tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Sayım moderatör kardeşim;
    Uzun bir süredir bisiklet forum kullanıcısıyım son zamanlarda foruma girme şansım olmamıştı ,dün girdiğimde bi baktım yeni üye konumundayım ve yazdığım çoğu msj silinmiş ek olarak gönderdiğim mesajlar da gitmiş görünüyo ama tekrar baktığımda yoktu.
    Sorunun nereden kaynaklandığını bilmek isterim.

2. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Sayın Moderatörler mesajları dikkate almıyo mu acaba?

3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba

Ben mesajınızı forumda gezinirken gördüm. Sizi cevapsız bırakmamak adına bilebildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım.

Sizin kontrol panelinize baktım, ama hiç bir aksaklık göremedim. Siz 22-02-2009 tarihinde üye olmuşsunuz. Şu ana kadarda 24 adet mesajınız gözüküyor. Ama kayboldu , eksildi dediğiniz mesajlarınız görülmüyor, büyük ihtimalle bir kaç ay öncesi forumda mesaj kayıpları olduğu zamana denk gelip, sizin yazdığınız mesajlarda o sırada azalmış olabilir.
    Bir ara benimde bir çok mesajım kaybolmuş, bende şaşırmıştım. Sistemde ki bir aksaklıktan dolayı olduğunu düşünüyorum.
    İnanın elimde olsa benim yıldızlardan size vereyim diyeceğim, ama sistemde hiç bir yöneticinin böyle yıldız alıp verme gibi bir üstünlüğü yok.
    Paylaşımlarınız arttıkça eski durumunuza yükselirsiniz. Ben kendi adıma bu sorundan dolayı, sizden bizi affetmenizi rica edeyim. Elden gelen bir şey yoık.

Sevgi ve selamlarımla.

4. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Ender Bey yanlış anlaşıldım galiba:(
    Yeni konu açarken dikkat çekmesini istediğim için bu başlığı kullandım yoksa yıldızlarım gitmiş bana ne:)
    Beni cavapsız bırakmamak adına yazdığınız mesajdan ötürü çok teşekkür ederim.
    sevgi ve selamlarımla...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.