Yıldız Teknik Üniversitesi

chnvat

Üye
Tepki
2
yıldız pek aktif deil arada millet teker teker okula geliyo o kadar:)

Scudo

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@chnvat

Bence de.Geçen pazar Bike&outdoor'a bisikletimi almak üzere Beşiktaşa gittim(taa karabükten).Oralara gelmişken de okulumu ziyaret etmeden olmaz tabi.Halen de severim o okulu.Mesire yeri gibi maşallah.Öyle okul yoktur başka.Kıymetini bilin okulunuzun.(Piyasada teknik olarak 2. sınıftır yalnız.Yani okulun adıyla iş bulamazsınız,kendini yetiştirirsen, kendini satabilirsen iş bulursun.Yabancı dili de zayıftır.Bunu da eski bir yıldız mezunu abiniz olarak söyleyim size.Ona göre kendinizi iyi yetiştirin. )sabahleyin çocuklar imtahanları için gelmeye başlamışlardı.Onlardan bazısına sordum,bisiklet faaliyetlerinden hiçbirinin haberi yokmuş.Yemekhane karşısındaki cep sinemasının duvarlarında dağcılıkla ilgili afişler vardı. Siz niye faaliyetlerinizi afişlemiyorsunuz? Kendi başınıza gezinip durmayın,planladığınız sunumları ve yaptığınız gezileri afişlerle ilan edin. Çok ukalalık yaptık.Yeter bukadar.Sadece eski bir yıldızlı olarak yapacağınız faaliyetlerle gurur duymak istiyorum.Hepinize sevgiler.

chnvat

Üye
Tepki
2
@tuncer bayık

olsun piyasadaki adamların çoğu (makina için söylüyorum) yıldızdan ordan okuldaşım ayaına iyi iş bulunuyor:)tabi birde bitmesi lazım önce 6 olcam anca bitiyo

fezapilotu

Üye
Tepki
35
Bu hafta sonu boğaz köprüsü geçişi var. Yıldız Teknik olarak ne yapılıyor bu konuda. var mı bir faaliyet.

• Beğen
Tepkiler: polo34

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bizim okuldan ses yok aslında tam finallerin bitiminin ertesi gunu insallah ben de katılıcam:)

mehmetbaris87

Daimi Üye
Tepki
175
mrb arkadaşlar ben de yıldızlıyım, gerçi şuan yaz tatilinde olduğum için bursadayım, eylül ayında bisikletimi de alıp istanbula gelicem görüşmek üzere...

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Boğaz köprüsü turu güzel olmuş .Keşke ben de orda olabilseydim .Pazar günü kaçmazdı öyle bi tur. (biraz geç yazıyorum ama işlerim çok yoğun şu sıralar) Tam olarak nerden başladı ve nerde bitti?

Tepki
47
selamlar ben de yıldızdanım okula bisikletle gidip geliyorum üsküdardan yaz okulu boyunca cumaları dersim cuma günü okulda olan arkadaşlarla çıkışta turlayabiliriz avrupa yakasında

silas

Üye
Tepki
82
bugün yerleştirme sonuçları açıklandı. artık bende yıldızlıyım :)

aXeMaiL

Üye
Tepki
3
herkese selam
Ben yıldız teknik basketbol severler tayfasındanım yıldıza surekli basket oynamaya geliyorum. Bisiklet severlerlede tanısmak isterim zira yıldız teknigin yeri bambaska bicok arkadas edindim basketbol sayesinde . Bisiklet sayesinde yıldızda bir araya gelebilirsek benim icin cok guzel olacak .
İlgili arkadaslarla pm den irtibata gecebiliriz.
iyi gunler...

Tepki
37
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar merhaba ben Alican ben de yıldızdanım 3. sınıf, bu seneki üniversiteler arası yol bisiklet yarıslarına katılmayı dusunuyorum. Gecen seneki üniversiteler arası triatlon sampiyonası na katılmıstım. Eger talep ederseniz okul sizin butun masraflarınızı karsılayabiliyor(yol+kalacak yer+yemek). Hem yol bisikletinde hem de dag bisikleti kategorisinde yapılacak yarıslar tahmini olarak nisan ayında yapılacak. Boyle bir faaliyete katılmak isteyenler varsa beraber antrenman yapabiliriz. Ayrıca gezilerde y alican88@hotmail.com

Tepki
37
Bisiklet
Focus
Ayrıca dagcılık klubune de uyeyim. kulupte yaklası 5 - 6 kisinin dag bisikleti var. Biz bi takım kurup bu seneki dag ve yol bisikleti yarısmalarına katılmayı dusunuyoruz. Ayrıca haftasonu gezileri vs. de duzenlenebilir. Goruyorum ki yıldızda bisikletli sayısı giderek artmakta. Spor klubunun bunyesinde bir bisiklet toplulugu da kurulabilir.

Tepki
0
alican'ın da belirttiği gibi özellikle dağcılık kulübünde bisiklet kullanan kitle bi hayli kalabalık.biz toplanıp okula yarışmalara katılmak için başvurmayı düşünüyoruz.ama kulüpten olmayanlarda gelse daha keyifli olabilir.daha geniş bir kitle olur.mart nisan olmadan toplaşalım.erken davranalım.

Tepki
37
Bisiklet
Focus
Ayrıca Facebook ta da grup actık tüm yıldızlıları ve yıldızlı ruhuna sahip olanları bekleriz...

(link)

Email: (link)