Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıldız Teknik Bisiklet Topluluğu

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Alper Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yıldız Teknik'li arkadaşlar, hepiniz farkındasınızdır ki üniversitemizde bir bisiklet kulübü yok. Bence ciddi bir eksiklik böyle bir üniversitede bu güne kadar bu Klübün resmi olarak kurulmamış olması.

Sizlere resmi kulüp kurdum buyrun demeyi isterdim fakat basit olmadığını sizlerde bilirsiniz.

Fakat Gayrı Resmi bir topluluk kurduğumu ve Yıldız Teknik'te eksik olan bisiklet grubunu toplamaya çalıştığımı söyleye bilirim. Bu konuda hem sizden yardım bekliyorum hemde gruba gelip katılmanızı.

Bisikletinizin olup olmaması çok fark etmiyor. Pedal çevirmeyi seven herkesi bekliyorum.

https://www.facebook.com/groups/390763474282446/ Grup Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Yıldız-Teknik-Bisiklet-Topluluğu/237241549700367 Facebook Sayfası

2. MesutKöse

MesutKöse Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İstanbul'da ikamet etmiyorum, fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum. Geldiğim zamanlarda sizlerle tanışmak ve birlikte pedal çevirmek isterim, sizlere destek olmak istiyorum.

3. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Elbette. grubu kurmamın amacı Yıldız çerçevesinde topluluğu kurmak ama bisiklet evrensel diye biliriz :) elbette hem desteğinizi bekleriz hemde tanışmak için bekleriz :)

4. Volkan AYAZ

Volkan AYAZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Üniversite yıllarımız geride kaldı fakat yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa, elimizden geleni yaparız.

O bölgede yaşıyorum.