Yılan zehri kanı bakın ne hale getiriyor?

Scudo

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Yok artık ben rengi değişir diye düşünüyordum resmen jel kıvamına çevirdi kanı

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
fena , o değilde ordaki küplerin hepsinde yılan vardı sanırım.

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Kamera zehiri şırıngadan bırakırken ve kan jel durumuna geldiği sıra nedense bardağı çekmiyor. Hiç gerçekçi değil, iyi yapılmış bir vidyo.

kefallica

Daimi Üye
Tepki
61
@Koray06

dostum videoda damlattıktan 3 saniye sonra kanı yoğunlaşmış bir şekilde görüyoruz değil mi? bu süre normalde 3 saniye yerine bir kaç dakika olduğundan, tv programında da kamerayla dakikalarca kanın dönüşümünü seyrettirmek izleyici-yapımcı açısından zevksiz ve tahammülsüz olacağından aradaki anlamsız bekleyişi kesmişler. ya da en basitinden bir düşün, tv yapımcısısın bir konuya el atıyorsun yılan çiftliği(!)'ne gidiyorsun o uğraşlar o çekimler, çekim için oraya giden bir grup çalışan, sonrasındaki montaj-kesme kırpma biçme çalışmaları editlemek yani, sonra yayın. anlayacağın izlediğin 1 dk nın bile ardında yoğun bir uğraş verilirken bu insanların amaçları doğru bilgi vermek, bilgilendirmek, dolayısıyla yararlı bir program olmak ve izleyici kitlesini arttırmaktan ziyade neden amaçsız bir kekleme kandırma programı olsun ki :) mustafa karadeniz gibi boş adamlar değillerki bu insanlar...

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Özkara