Yeter artık yeter

Tepki
1
İsim
Mehmet Murat SEVİNDİK
Bisiklet
Bianchi
@Atilla Gobel :) Anladım, vardır her hal bir yolu.) Sağolun

@Taner James ekte birkaç kilit görseli ekledim. Bunlardandı çelik kilit.
kilitlerken de özellile dikkat etmiştim, teker ve gövdeden geçirdiğim kilidi, bisiklet parkındaki metalden geçirerek kilitledim

Dosyalar

Scudo

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@m.muratsevindikl

Anladım, ucuz şifreli kilitler zorlama ile açılabiliyor, şifreli olacaksa kalite markalar veya en iyisi anahtarlı kilit. (Tabi kalitesiz ucuz markalardan değil)
Olmadı U kilit de kullanabilirsiniz ama U kilidinde taşıma zorluğu ve ağırlığı var.

Tepki
1
İsim
Mehmet Murat SEVİNDİK
Bisiklet
Bianchi
@Taner James kaliteli idi, alırken en iyisini almıştım (şişman bisikletten belki bilirsiniz ) . Aynen U kilit taşıması gerçekten zor. Siz nasıl bir kilit kullanıyorsunuz ?

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@m.muratsevindikl (link)
çok uzun istemediğimden 75cm olanı aldım.

(link)
U kilit dışında bunlarda var taşıması U kilide göre daha uygun ama pahalı, yanında aparatıda geliyor, tabi yine ağırlığı var.

http://www.cyclismas.com/biscuits/wp-content/uploads/2013/10/fahrrad_collage.jpg

• Beğen
Tepkiler: m.muratsevindikl
Tepki
1
İsim
Mehmet Murat SEVİNDİK
Bisiklet
Bianchi
@Taner James

Gayet güzelmiş ,dediğin gibi biraz pahalı ama iyi bir bisikletin varsa tabi ki almak gerek .

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Yalniz cikinca tuvalet buyuk dert. Genelde bir starbucks kahve dunyasi gibi bir yere yanasiyorum, oturan bayan bir musteriye "afedersiniz, bisikletimi yalniz basina birakamam, wcye gitmem lazim, goz kulak olabiliseniz size bir kahve ismarlayabilirim" diyor ve masasina bisikletimi yaslayip gidip geliyorum.
Ne bir sikinti oldu simdiye kadar, ne de kahve teklifimi kabul eden :) olsun bisiklet garantide olsun yeter.
Kadinlar bu konuda oldukca duyarlidir. Emanete daha bi sahip cikarlar.

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
@türkay yılmaz

Araç ve kişi (yaşlı-çocuk) tâkip sistemleri var. Beş farklı cep telefonuna atayıp alarma çağrı gönderince yeri tespit edilebiliyormuş, geçenlerde baktım. Kadro içine falan takılıp kullanılabilir mi, sanırım.

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
aveanın bir servisi vardı, çocuklarını takip etmek için aylık 5 lira karşılığında telefonun anlık olarak nerede olduğunu görebiliyordun. kadronun içine küçük bir telefon yerleştirilip haftada 1 sarj edilip, çalınma durumda nerede olduğuna bakılabilir. fakat komplike bir iş

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
@GizemOzd

Telefon büyük olur da kişi tâkip sistemi kadro içine monte edilebilir küçüklükte ise, hattâ elciği çıkarıp gidon içine yerleştirilebilse veyâ sele borusunun içine falan, faydalı olur bence.

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@7haiku
Sayın hocalarım aradığınız çözüm:
(link)

• Beğen
Tepkiler: 7haiku

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
@ahmtayd Kullanışlı görünüyor. Şu da iyiymiş: (link)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Gökhan BİROL
Starbucks he. Starbucks görmeyeli neredeyse bir yıl oldu. Özledim kahvelerini. Tuvaleti tür boyunca tutmakta bir seçenek oluyor bazen.