yetenek sizsiniz

Scudo
A

Adrenaturex

Misafir
görkeme acun ne kadarda gazi desede genede biz onun ne hareketler yapabilcegini biliyoruz x) o yuzden bmxi tasnıtmak icin elimizden geleni yapmalıyız gorkem ve dogan kardesimi buradan yeniden tebrik ediyorum x)

Tepki
35
aynen dostum sana katılıyorum gorkem gecmıs olsun gercekten dussende arkadasını yanlıs bırakadıgın ıcın tebrık ederım ısallah ıyleşip 2 turda herkesı şaşırtırsın

Muhammet48

Aktif Üye
Tepki
122
Bülent abi her ne kadar bmx ile çıkıcak olsada görkemle , doğanıda hiç olarak görmeyin her 2 side turu geçebilir . Bülent Abi bmx cide görkemler değilmi ? ;)

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx
Tepki
11
adanadki arkadaşlar ne zmn çıkcak yetenek sizsize yaw sabırsızlıkla bekliyorum

Bora Köse

Aktif Üye
Tepki
69
yetenek sizsiniz 6-7 ocak 2010'da izmirde ege üniversitesinde olacak.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Görkem ve arkadaşı'da bmx'e biniyor ama sonuçta juri'nin gözünü daha çok doldurucaktır bülent abi.Bülent abiden önce çıkarlarsa şansları var bülent abi önce çıkarsa bence şansları yok :).Tabi bir sonraki tura çıksınlar isterim ama gerçekci düşünmek lazım...

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Önce çıkma olayı olmıyacakki karşılaştıklarında jüri değil halk mesajla karar vermiş olacak :)

Tepki
26
Yarı finalde belki Bülent Abi turu geçer.Çünkü bizim halkımız değer verip bu spora oy falan zor gönderrir.Başka şeyler dahaçok oy alır malesef.Abidik gubidik şeyler tur atlar kanaatimce.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet48