Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@MeLiSBuRCu

mendik numarası basit kağıdın dibini kıvırıyor mendilide oraya sokuyor.ve o kısmı başparmağıyla tutuyor mendil topak şeklinde parmagın altında kalıyor. fakat anahtar olayını bende çözemedim henüz.

Scudo

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
Ben de pul olayını çözdüm , pullar birbirine yapışık halde , tek bir pul gibi duruyor , ordan tek tek çıkarıp gösteriyor ... yüzük olayını çözmeye calısıyorum ben : )

3.dakika 37. saniyede de tam yan döndüğü anda sağ eliyle para tomarını pantolununun iç kısmından çıkarıp sol eline mendillerin arasına alıyor , sonra ordan çıkmış gibi gösteriyor ...

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
Keyfini çıkarın izlerken, zaten gerçekten hilesiz yapabileceğine inanıyorsanız :) :) :).....

Ama foyası da ortaya çıktığında yermeye gerek yok, önemli olan yapıldığı anda hilesini görmek, o da bir sanattır yahu, keyif almaya çalışın.

Arda_7

Forum Demirbaşı
Tepki
140
Bisiklet
Cannondale
el çabukluğu ve zeki..

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Bence bu olayları bu işin pirine sormak lazım. Yani Atilla Taş'a!:D Uğraşıp beyin jimnastiği yapacağımıza bize olayın aslını söyleyiverir. 0535 *******:D

Tepki
18
inanailmaz sovlar yapiyordu helal olsun . sunumu cokguzeldi. adam isinin eri olmus.

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Bütün numaralarını çözdüm, adamı tabiki de yaptığı şeyi kolay bulmuyorum ama kafa yorarak yarım saatte çözülecek şeyler yapıyor...
Önce sondaki en büyük numara ''19519'' herkes farklı numaralar yazdı doğru sonra o kıza toplatmaya giderken bir el kalabalığı yaptı ve sayıların yazı olduğu kağıdı çevirdi ve toplamı 19519 olan sayıları açtı...

Sonra Bradd Pitt numarası en kolayı buydu, her kağıtta ünlülerin isimleri yazdığını söylüyor ilk üç tanesini gösteriyor, zaten kağıdı seçen kişi ilk üç taneyi seçemez çünkü herkes biliyor başka kağıt seçiyor ama aslında bütün kağıttlar Bradd Pitt :)...

Sonra Kaşık, bir yumuşak kaşık bir normal kaşık var, siz sert kaşığı seçerseniz size verecek eğer diğerini seçerseniz kendine alacak ve size sert kaşığı verecek böylelikle her halbukar da yumuşak yani sağlam olmayan kaşık onda kalmış olacak... Sonra sert kaşığı büküyordu oda kolay, önce bir el kalabalığı yaparak kağı büküyor sonra kaşığın alt kısmını saatine geçiriyor bir bilek hareketin de kaşık bükülüyormuş gibi görünüyor...

Finaldeki numaraları için beyin fırtınalarım ve çalışmalarım sürüyor...

Gökhan TESKİ

Aktif Üye
Tepki
156
Evet adam gerçekten çok şaşırtıcı gösteriler yaptı fakat daha sonra tekrar tekrar izleyince bir kaç numarayı çözebildim. :D

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Aslında yaptığı gösterilen sırrını çözmeye çalışmanında pek bir gereği yok... Gösteriyi izleyip anın keyfini çıkarmak en güzeli... Sergilediği gösteriler tek kelimeyle mükemmel...

• Beğen
Tepkiler: Mert SÜREN
Tepki
42
Adam gerçekten işin sırrını çözmüş yani. Normal bir insan yaptığı açıklıkları ve göz yanılmalarını fark edemiyor. Adam profesyonel.