Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeşiliz Dergisi Bisiklet Sayısı Çıktı!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında globeriders tarafından paylaşıldı.

1. globeriders

globeriders Üye

Seviye:
    Tosya'dan selamlar :)
    Tur harika gidiyor, tahmin ettiğimizden daha hızlı yol alıyoruz, bu gidişle güzel Amasya'ya yan tur da yapabileceğiz galiba.
    Amasya'da küçük grubumuza Serkan Taşdelen de katılıyor. Dört değil 24 gözle bekliyoruz!
    Bu arada Yeşiliz dergisinin bisiklet sayısını almayan kaldı mı bilmiyorum ama geç de olsa haber vereyim dedim. Bayilerde...
    Hayal kurmaya devam. Hayallaler gerçekleşiyor!
    Gizem

2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yeşiliz dergisini bundan sonra takip etmeye başlayalım, :) hayaller kurmaya her zaman devam ediyoruz, ve Serkan Taşdelen' e de gösterdigi yapıcı tutumlarından dolayı bisikletseverler olarak şükran duymaktayız :)..

3. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Mutlaka araştıracağım yeşiliz dergisini. Bulursam temin etmeye çalışacağım. Bence güzel bir istikrar yakaladık. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

4. Samet Saglam

Samet Saglam Bisikletkolik

Seviye:

Ne güzel bir gezi. Tüm duyguları sizinle bizde paylaşıyoruz. Tosyaya gitmişsiniz benim memleketim geçen ay daha köylerinde kar vardı. Tosya bana göre çok güzel bir yer. İnsanları nasıl, nasıl karşılandınız. Tuzlada köpek kovucusundan konusmuştuk. Yolda işe yaradımı aksilikler çıktımı. Turun bitiminde sizi havaalanından karşılamak için murat abi yine güzel bir organizasyon yapar. Bakarsınız Sidneye daha gitmeden haberleri olan basın gibi türk basınıda bu habere dönüşünüzde yer verir. Turunuzu kazasız belesız tamamlamananız niyetiyle. İyi yolculuklar

5. globeriders

globeriders Üye

Seviye:
    selam, tosya güzeldi de... koca bir yokuşun tepesindeydi :) öğretmen evinde kaldık.
    dönüşte çok güzel planlarım var. istanbul'dan ankara'ya geniş katılımlı bir tur yapmak ve bisiklet alt yapısını türkiye'nin en üst kademelerinden talep etmek gibi... bakalım...
    samsun'dan selamlar. bu arada web sitemizi de (bir problemden dolayı ancak şimdi) güncelledim: www.tema.org.tr/bisiklet