Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeniyim bisiklet seciminde yardim ve tanisma :)

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Fehmi Altıntaş tarafından paylaşıldı.

1. Fehmi Altıntaş

Fehmi Altıntaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Arkadaslar merhaba. ben denizlideyim ama simdi gecici olarak almanyadayim ve buradaki herkes bisiklet bindigi icin bisikleti sevdim. agustosta dönünce kendime bisiklet alacagim. dag bisikleti almayi düsünüyorum. 800 tl ye kadar para verebilirim :) ne önerebilirsiniz?

2. Mehmet Emre Özdemir

Mehmet Emre Özdemir Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba , ben lafı uzatmak istemem kısa cevap vermeye çalışacagım :) Ben kendim Salcano İnsomnia 40 kullanıyorum gayet güzel ve memnunum onu öneririm ama 800 verebilirim demişsin İnsomnia 50 var oda olabilir veya Salcanodan Astro serisine bakabilirsin senin söyledigin fiyat aralıgında ama almışken iyi bir bisiklet al derim 200-300 daha verip :)

3. ikan yüzgeçgölü

ikan yüzgeçgölü Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    whistle önerebilirim maltepede eda bisiklette 900 tl ye çok güzel bir miwok gördüm

4. Serdar Sarı

Serdar Sarı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Madem kısa süreliğine Almanya'dasınız forumdan bir arkadaş çok hesaplı fiyata Almanya'dan bisiklet alıp gelmişti daha bugun okudum konusunu belki siz de böyle bişey düşünebilirsiniz elinizdeki parayı biraz daha arttırıp yurdışından bisiklet almanız şahsen bana daha mantıklı geliyor.

Edit: Konuyu buldum fikir sahibi olmanızda yardımcı olabilir diye düşünüyorum
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=113577