yenimi toplamamı

€MR€ß

Üye
Tepki
0
ben bianchi kullanıyorum bisikletimi değiştirmek istiyorum fakat bazende bisikletime yeni parçalar alıp toplamak istiyorum hangisini önerirsiniz yeni bisiklet önerirseniz 700tlye kadar hangi bisikletleri önerirsiniz:rolleyes:

Scudo
Tepki
9
@€MR€ß

Ben toplamanı öneririm.Yorucu olur ama onun zevki hiçbirşeye değişilmez.Bir de toplarken parçaların-markaların kalitesinide araştırmış olacağın için kendin için en ideal bisikleti kurmuş olursun..

mert yazgan

Daimi Üye
Tepki
103
yardımcı olmadan önce sorularımı yanıtlarsan daha faydalı olacaktır;

şuan ki bisikletin ne.

kullanım amacın ne yönde.

toplaman için kafanda ne kadar bir süre var.

eğer toplama yapacaksan toplayacağın parçalar için ne kadar bütçe ayıracaksın.

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
yenide alabilirsin whisle miwok 1052d modeline bakabilirsiniz 760 lira cıvarında hidrolik disk fren ve alivio set var üzerinde güzel bir kadro alıpta üzerine toplamak kendinin yaptığı bisikleti kullanmakta ayrı bir zevki var tabiki seçim senin

Gökhan Hayırlı

Daimi Üye
Tepki
45
Bisiklet
Geotech
öncelikle ne amaçla ne kadar sıklıkla kullanacağın çok önemli.toplamak konusunda hiçbir fikrin yoksa yardımcı olacak birilerini de bulman gerekecek ki bu site bunun için uygun bir yer.toplamak zahmetli uzun bir süreç olabilir ama çok zevklidir.araştırarak bunu yapabilirsin hiç uğraşmayım dersen yeni bir bisiklet alabilirsin...

€MR€ß

Üye
Tepki
0
ben bianchinin tek amortisörlü
scorpion modelini kullanıyorum. dağ bisikleti olarak kullanmak istıyorum vede ayda 5gün kullanacağım