Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yenikapi Bebek arasi ulasim icin bisiklet

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Rüzgar Yolgezer tarafından paylaşıldı.

1. Rüzgar Yolgezer

Rüzgar Yolgezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Merhaba herkese,
    Haftaici her sabah, bu guzergahi izleyerek okula gidiyorum. Gecen Mayis'ta almistim bisikletimi. O zamanlar yagmur ekipmani eksikligi, trafikte bisiklete binme korkusu esliginde sadece kuru havalarda gidiyordum. 4 haftadir araliksiz, yagmur da olsa gidiyorum. Bu yolu pedallayan baska ulasimcilar varsa; birlikte pedallamak hem bizi motive eder, hem de daha guvenli hissetmemizi saglar.
    Yasasin Bisiklet Kardesligi :)

Alper Onur ARSLAN bunu beğendi.
  2. özgür altun

özgür altun Kıdemli Üye

Seviye:
    o yolu kullanmasamda yollarda olan tüm bisikletçilerle kalbim beraber

3. Yaman Avcı

Yaman Avcı Yeni Üye

Seviye:
    Her Zaman Yolun Açık Olsun.

4. Rüzgar Yolgezer

Rüzgar Yolgezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Hem yol, hem hava acik olsun :D Bir kac gundur islaniyorum giderken, daha cozum uretemedim kalici olarak.

5. Ekrem Erten

Ekrem Erten Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hollanda'da elde şemsiye ile yağmurda sürüyorlar, deneyebilirsin :)

6. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    alper yağmura çare yok ,,,,var nasıl var şöyle var kurye takımları ile olur oldukça ağır onlar,,ayakkabı kılıfları var ama spd için değil altını kesecen ama rahatsız edici ..bunları evde denedik ama üst taraf rahatsız etti,,tekeri çevirirken üst taraf uzun olduğu için kullanışlı değil ,,ventura ayakkabı kılıfı aldık hikaye sadece soğuğa karşı iyi ,,,su geçirmeyen ayakkabı kılıfı olması lazım ayrıca spd ayakkabıda bunların fiatları epey cebi yakar ayrıca tayt var su geçirmeyen dehşet para 120 yuroya var ,,,üst var 160 lira su geçirmiyor eldivenler uçmuş fiatlar yüksek yağmurda sürmenin bedeli cebe yansır yuro yükseldi ithal mallarda pahalandı decatlonda poşet satıyorlar decatlondan bi adet mavi yağmurluk var ben su geçiriyor zannettim ama meğersem değilmiş hava geçirmiyor ama hız yaptığım için içten terleme yaptı bu da daha tehlikeli hasta olma durumu ,durduğun an insan şifayı kapar bu kış aksesuarları olmayanlar sabah dahi çıkamaz ayazda ,,kalın pamuklu giyinenler ise ilk rampada terleme olursa bi kaç rampa sonra sauna olur onların içi,,,hiç sağlıklı değil ,,her şey paraya bağlı parası olmayan malesef alamayacak ,,