Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni yilin ilk turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında TheRock tarafından paylaşıldı.

1. TheRock

TheRock Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaslar cok erken olmasada sabah kalkip ssc ile ilk turumu yapmis bulundum 11 e dogru yola cikip folkart bayrakli sahil alsancak sahil yolundan konak goztepe inciralti sahilevleri yapip sabah kahvaltisi icin patlicanda aileme katildim. donus yolunda planlar degistigi icin bisikleti arabaya koyarak donmek zorunda kaldim. acik konusmak gerekirse parmaklarimi soguktan hissetmedigim dakikalarda olmustu. 30km gibi kisa bir tur olmasina karsin ssc ile ilk turum oldu. oncelikle sirasinile resimleri paylasip arkasindan birazda ssc ile ilgili yorum yapacagim

Bayrakli Sahil
    image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Konak Iskelesinde kucuk bi kumru molasi :))

image.jpeg
    image.jpeg

Son olarakda sahilevlerine giderken bir iki resmini cektim aslanin

image.jpeg image.jpeg

Ssc hakkinda ilk goruslerin salcanodan sonra tabiki cok fark ozellikle duz yolda akiyor canavar yol titresimlerini iyi emiyor lakin parka dizilen taslarda salcanoya oranla cok daha fazla titriyor herhalde lastiklerinin inceligindendir. Bu bisikletle giderken ilk kez sahil yolundaki bisiklet yolundan ayrilip yola cikasim geldi zira konaktan goztepeye kadar oln sadece cizilmis alanda ssc zevk vermiyor zira hizlanamiyorsunuz.Insallah guzel belediyemiz orayada guzel bir mavi yol yapar. Elcikler basarili lakin ince lastik sikintisi yasadim her mazgalda durmak gerekiyor hepsine giriyor yoksa. salcanoya alismisim girmiyor diye az daha dusecektik allahtan hizli degildim. Birde viteslerin alt tarafta olmasini pek alisamadim henuz zira salcanoda arttirici ustteydi. Genelde iyi yorum duydugum speciliazed sport yol bilgisayarim bozuk cikti. nazar diyelim. haftaici gidip degistirecegim. ilk baslarda duzelmis gibiyien tekrar bozuldu ayarsizlik var. En yuksek hiz olarak 39.1 gorebildim ortalama hizim yol saati bozuldugu icin kesin birsey diyemiyorum lakin 22 civarinda oldugunu saniyorum calistigi zamanlardaki gosterdiklerini varsayarak. Bisikletle ilgili sorusu olan varsa bilgim kadariyla cevaplandirmaya calisirim.

Herkese iyi bir yil kazasiz pedallamalar dilerim.

Aydın A., Deniz, Togursamsun ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Tayfun Sezer

Tayfun Sezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fotolar güzel çıkmış Bende yarın İzmire geliyorum. Çok iştahım kabardı doğrusu. Teşekkürler.

TheRock bunu beğendi.
  3. vedat karakaya

vedat karakaya Kıdemli Üye

Seviye:
    @TheRock
    Kısa da olsa gayet güzel bir tur olmuş :)

TheRock bunu beğendi.