Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni ve taze kan için...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Fırıncı tarafından paylaşıldı.

1. Onur Fırıncı

Onur Fırıncı Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar.
    Bisiklet kullanıcıları olarak,en büyük problemlerimizden birisi olan doğru bir seçim ve doğru bir satın alma olayının direk içinde bulunuyorum şu sıraemlar...Eğer bu konuda özellikle de tecrübeli kişilerin ilgisi sonucunda bu işlemi başarıyla tamamlayabilirsem çok memnun olacağım. Kısa lafın özeti şudur.
    Malatya'da öğrenci olarak bulunuyor ve İÜBİS(İnönü Üniversitesi Bisiklet Takımı)'nın bir parçası olarak bisiklet tutkuma son hız devam ediyorum.Şu an için yeni bir bisiklet almam söz konusu ve durumum şu:
    Ghost SE 1175(1150TL)
    Salcano İnsomnia 242(850TL)
    Salcano Astro 650(TL)

Şeklinde 3 seçenek sunuldu bana bugün. Bunlar arasından tabi ki gönlümde yatan Siyah ve Mavi boyası ile beni cezbeden Alman malı Ghost oldu. Lakin Salcano İnsomnia modeli hem bütçe ile hem de Ghosttan eksik kalmaz bir donanım ile iddalı.
    Eğer buradaki tecrübeli arkadaşlarımızdan bu fiyatlar üzerinden hem bir fiyat-performans yorumu isteyecek,hem de varsa eğer,yeni tavsiyeleri dinleyeceğim nezlinizde...
    Fiyat Max.1000 TL ye çıkabiliyor malum.
    Bu konu da çok büyük yardıma ihtiyacım var malesef...İlginize şimdiden teşekkür ediyorum herkese bol pedallı günler dilerim.
    Sevgi ve Saygılarımla...