Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni uyeler mod ve adminlere özel msj atabilmeli

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında GuLNaR tarafından paylaşıldı.

1. GuLNaR

GuLNaR Yeni Üye

Merhaba,
    Delta bisiklet cekilisini görmustum ve hiç secilme ihtimalimi dusunmedım daha sonra ismimi gördugumde özel msj atmak istedim ama 50 msj altı oldugum icin mod a msj atamadim herhangi bir mail vs de bulunmadıgı ıcın bozuldum ve cıktım sınavlarım falan vardı ve suan netime kavustum kucuk elestirimi yapmayı görev bildim...
    KOLaY GeLSN

2. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    zaten insanlar ilk üye olduklarında. Bisikletimizin fotoğrafları bölümüne girip 2006 da alınan bisikelte Hayırlı olsun, v.b mesajlarla bu 50 yi doldurmaya çalışıyorlar. Bencede 50 çok.

Siz bisiklet çekilişini kazandınızda alamadınızmı ? anlayamadım.. Bir soru ya da görüşünüz varsa delta bisikleti telefonla falanda arayabilirdiniz. eğer bu sebepten kaçırdıysanız üzülürüm gerçekten.

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Delta Bisiklete ulaşmak için özel mesaj sorun olmasa gerek ?
    Forumun ana sayfasında Delta Bisiklet ile ilgili bütün iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Katılan ve kazanan herkes hediyesini aldı.

Bir dahakine diyelim.

Bilginize...

4. GuLNaR

GuLNaR Yeni Üye

5. yedektim ben burda birini suclamıyorum ve hiç bi şekılde ulasamadm demıyorum sadece yonetıcılere sıteyle ilgili bişi yazamamamz kotu bundan bahsettım ve supriz hediyeyi merak ettm acaba ne kacırdm :) ii eglenceler