Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Üye - Bakırköy

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında gokhanbasar tarafından paylaşıldı.

1. gokhanbasar

gokhanbasar Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhabalar,

Bir süredir forumu takip ediyorum ve gerçekten kaliteli üyelerden oluşmuş seviyeli ve bilgili tartışmalarını okuduğum bisikletforum'a katılmaktan dolayı mutluyum. Umarım güzel arkadaşlıklar edinebilirim burada.

31 yaşındayım, Bakırköy'de yaşıyorum, ortaokulda Bianchi Aspid ile bisiklet sevdalısı oldum. Bir süre yurtdışında çalıştım ve bazı zevklerden uzak kaldım ama İstanbul'a dönüp çalışmaya başlayınca hemen bir bisiklet edindim. :) Bisikletim Kron XC500.

Ben genelde Bakırköy-Ataköy-Yeşilyurt-Florya güzergahında pedal çeviriyorum. Uzun süre Türkiye'de olmadığım için, arkadaşlarımın hemen hepsi yurtdışındalar ve hep yalnız turluyorum. İstanbul'da hem bisiklet gezileri yapabileceğim hem de düzgün arkadaşlıklar kurabileceğim umuduyla bisikletforum'a üye oldum.

Bay-Bayan, yaşlı-genç farketmez, hem arkadaşlık hem de bisiklet gezileri için bana katılmak isterseniz ya da beni aranıza alırsanız memnun olurum.

Herkese sevgiler ve saygılar.

svshndr bunu beğendi.
  2. svshndr

svshndr Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Hoş geldin.
    Biz de iki arkadaş uzunca bir aradan sonra yeniden başladık. Bu akşam topkapı veya samatya sahile kadar inip sahilde turlamayı planladık. denk gelirsek orta bir yerde buluşulur, oradan devam edebilir bundan sonrakilerde.

gokhanbasar bunu beğendi.
  3. gokhanbasar

gokhanbasar Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hoşbuldum Halil bey :)

bir aksilik olmazsa yarın Avrupa Yakası Pedal Grubu'nun çarşamba gezisine katılmayı planlıyorum. Sahildeki Gelik'te 20.00'de toplanılıyor ve 20.30'da hareket. Orda tanışma fırsatımız olur, iyi akşamlar.

svshndr bunu beğendi.