Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni sezon kron xc 250 V bisikletim

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Erdem Seten tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    [​IMG][/url][/IMG]

Bisikleti alırken aldığım yerdeki adam bana bu bisikletin 2013 model olduğunu ve daha çok yenı olduğunu söylemişti bende daha 2013 e girmediğimiz için bana adamın söylediği garip gelmişti kadro renginin yanısıra kadronun önünde yani maşanın hizasında hani şu markanın olduğu logo yu değiştirmişler fırsatım olsa daha yakın çekimler yapıp sitede yayınlıyacağım ben aslında hardal sarısı ile siyah karışımı olan kadro renginden alacaktım fakat onunda kadro boyu bana göre olan kalmamıştı sonra bunu görünce bunu beğendim...alalıda 3 ay olacak...

2. Onur07

Onur07 Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2012 modelle aynı acaba kaç TL aldın ?

ufuk1905 bunu beğendi.
  3. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Evet kadro ve donanım olarak hiçbir fark yok sadece kadro rengi farklı ben 240 tl sini peşin 300 tl sini taksitle almıştım bana toplamda 540 tl ye gelmişti

ufuk1905 bunu beğendi.
  4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Nasıl aynı? Bu 2013 model xc250'dir. Desenleri farklı ve xc250 yazısı böyle değil 2012'lerde. Ayrıca evet önüne logo koymayı başarabilmişler sonunda :) hayırlı olsun bisikletiniz :in:

ufuk1905 bunu beğendi.
  5. halit çelik

halit çelik Yeni Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.Sanki sele borusu ters gibi geldi ama

ufuk1905 bunu beğendi.
  6. Ali YILDIRICI

Ali YILDIRICI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın evet bisiklet 2013 model ama sele borunuz ters takılmış hakkaten yada en azından resimde ters belki sonradan düzeltmişsinizdir

ufuk1905 bunu beğendi.
  7. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hehehehe gittim baktım hiç farketmemiştim vallaha ters takmışız :=)) sele borusundaki kron yazısı bana doğru bakması lazımken ters duruyor ilkin ters değildi tekrar kutusuna sığdıralım derken bu seferde acele ile ters takmışız ama bayadırda ter sürüyormuşum neyse zaten bisikletin servise gitmesi lazım orda düzelttiririm hatta belkide başından beri ters takılmışda olabilir...:=))

ufuk1905 bunu beğendi.
  8. Kağan Pek

Kağan Pek Yeni Üye

Ya arkadaşlar bendedde aynısın disc frenlisi var fotoğları nerden koyuyucam acaba acil yardım edermisiniz. :)

ufuk1905 bunu beğendi.
  9. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hayırlı olsun.Hardal sarısı siyah renkli bende bulamadım:D.2013 yılı geçen turuncu-beyaz aldım.2013 yılı geçen xc 250 ler renk,,amortisor,rulman göbek olsun yeni değişime bayağ uğramış:D.Park ayaklığı vermedilermi?Fotoğrafta yok gibi geldi.Karanlık çekildiği için belki göremedim.Park ayaklığı dahil olması gerekiyor.Benimki üzerine takılı halde geldi.

ufuk1905 bunu beğendi.
  10. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Ayrıca birşey daha eklemek istiyorum. O kilide güvenipte bisikletini sakın dışarıda bırakma. Forumda çokca okumuşsundur çalıntı haberlerini. Bisikletini daha güvenli şekilde korumanı öneririm. :in:

ufuk1905 ve gok bunu beğendi.
  11. toprakakalin1

toprakakalin1 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayırlı olsun. :) Benim de o kilitten vardı, kilidi kesip bisikleti çalmışlardı. daha güçlü bir kilit almanızı tavsiye ederim. Ayrıca kilidi taktığınız yer de sağlam olmalı orayı bile kesiyorlar.

ufuk1905 bunu beğendi.
  12. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merak etmeyin orası kampüs alanı ve bisikleti koyduğum yerde kameralar var kampüste çoğu kişi bisikletini oraya parkediyor hatta kilitsiz bırakıp gidenler bile var ama tabiki normal şartlarda istanbul da olsun yada kampüs alanı dışında hayatta kilitleyip gitmem bu arada gök kardeş bisikletin ayaklığı var ama ben kilit kısa olduğu için ayaklığı bisikletimi parkederken kullanmıyordum pedalı duvara dayayıp öyle kilitliyordum ayrıca daha önceden 3 tane bisiklet çaldırdım(1 castello,2 bianchi aspid sf 2000:D) nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum birini dışarda diğer 2 sini apartmanın içinden çalmışlardı hemde apartmanın içinde daire kapısının önünde düşünün ama bu sefer balkona koyuyorum daha detaylı fotoğraf çektiğimde fotoğrafları koyarım şimdilik elimde bu olduğu için 1 tane foto koyabildim...

ufuk1905 bunu beğendi.
  13. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileklerimle

ufuk1905 bunu beğendi.
  14. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Teşekkür ederim

ufuk1905 bunu beğendi.
  15. yunusemre7737

yunusemre7737 Aktif Üye

Seviye:
    hacı bu 2013 lerin ön maşa kilitleniyormu?

16. Erdem Seten

Erdem Seten Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hayır kilitlenmiyor bisikletin bir üst modelinde kilitleniyor diye biliyorum...

17. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamun aleyküm arkadaşlar, ben de dün xc250 gri üstüne beyaz yazılı renk aldım.Yükleyebilirsem 5-6 dakikaya fotoğrafını atacağım, mobilim biraz zor :) İnternette herkes bir taraflarını şikayet etmiş, ama onların muhabbeti de şöyle: xc 150 alacağına koy az daha 250 al. E Madem o kadar paran var az daha koy sedona bilmem ne al.biraz daha sık insomniası cartı curtu derken gözümü kapattım aldım 250yi :) fiyatı biraz pahalı gibi geldi 650 TL, sizce iyi mi kötü mü fiyatı? Bu arada bisikletimi yarın teslim alacağım konu açarım. iyi akşamlar arkadaşlar.