Yeni şanzımanlı atım Scott Sub 35

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@PeDaLLı-YoRuM teşekkürler, hep beraber.

@ugurbahadir teşekkürler.
Zannedersem Scott bu modeli her sene tek renk çıkarmış. Aldığımda tek renk ve tek kadro boyu var idi. Rengi zevkime, kadrosu da boyuma uydu çok şükür.
Darısı başına inşaallah.

• Beğen
Tepkiler: PeDaLLı-YoRuM
Scudo

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Bence renk cok onemli, tabiki kalitesi guvenligi surusu en onemli noktalari ancak rengin goze batiyor olmasi da pek bir keyif veriyor :)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf'san

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
@Yusuf'san uzun dönem kullanmış olmalısınız. Bende kayışlı bir bisiklet almak istiyorum. Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Başkalarıda istifade edebilsin diye özelden yazmadım.

• Beğen
Tepkiler: Yavuzakinn

Distarce

Üye
Tepki
0
Merhaba

M kadro boylu sub 35 buldum bir adet fakat boyum 1.86 sizce uygun olur mu?

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Ben L kadro kullanıyorum 178cm boy kendi açımdan anca diyebilirim. M beden size küçük gelir.

Alâiye

Aktif Üye
Tepki
435
İsim
ERATT
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İyi dilekler için çok teşekkürler arkadaşlar daha iyileri sizlerin olsun inşaallah.
Sub 35 Nexus 8 vitesli
Bugün git gel 73 km kadar kullandım vites yokuşta da düzde de gayet tatminkar geldi bana. Salcanomdaki 3×7 den daha yetersiz değil.
Geçişler çok hoş trafikte kullanmak çok eğlenceli en ağır viteste durup durduğun yerde 1.vitese geçip rahat bir şekilde kalkmak çok pratik oluyor.

Ekren Bey Fuji Touring den vazgeçmedim ancak yakın gelecekte uzun turlar mümkün görünmediğinden ve bisiklet ile tur-kamp malzemeleri maliyeti yakın gelecekte benim bütçeye uymadığından önümüzdeki yıllara erteledim. Touring favorim olmaya devam edecek ve inşaallah bir gün onunla da vuslat yaşayacağız.

Mehmet Ali Bey kadro ölçüsü de çok uygun oldu bana. Sportif sürüş için ideal ölçülerde benim için. Kadroyu bacaklarimin arasına alip rahatça ayakta durmak gayet güzel oluyor Salcano 51 cm idi ve kadro bana çok büyük geliyordu.
Lastiklerdeki endişem sadece ıslak zeminlerdeki kullanım koşullarıyla ilgiliydi.
Bu arada sizin yol bisikleti geldi mi?
Hayırlı akşamlar aynı bisikletten almak istiyorum. Boyum 177 bisiklet 46 cm küçük gelir mi? Bir de bu model nexus 8 vites kaç Model?