Yeni Mosso kadrolu bisikletim

Scudo

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
bir mosso kullanıcısı olarak tebrik ederim iyi bir seçim yapmışsın..iyi pedallamalar..

• Beğen
Tepkiler: mehmetz
Tepki
22
bisikletiniz çok güzel olmuş. ben de mosso üzerine donanım toplatacağım. fakat çok da bilgili değilim. mosso lead, mosso fire power ve mosso'nun başka bir 7005 kadrosuna baktım (adını hatırlayamadım). bunlardan hangisini tercih etmeliyim? farkları nedir. çok fazla bilgi bulamadım ne yazıkki :(

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
memet abi bisikletin gereçekten mükemmel ben yakındanda canlı görme fırastı yakaladım çalıştığım yere gemiştiniz ama ramazan nedeni ile çay ikram edemedim ramazandan sora çay içmeye beklerim bisikletiniz gerçekten mükemmel

• Beğen
Tepkiler: mehmetz

mehmetz

Üye
Tepki
432
@ibrahimerol

sayın ibrahimerol mosso lead le fıre power arasındaki fark sele kelepçesisin ordan arka göbege inen baçakların dizayn farkı lead da kılasik fıre de ise monastay baglantı var. bildigim kadarıyla lead ın agırlıgı biraz daha hafif bence hepsi birbirinden güzel sadece rengini seçecen şimdiden bisikletin hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: ibrahimerol

platipus

Üye
Tepki
1
@mnk

Bende böyle bir lastik almayı düşünüyodum, nedir sıkıntısı öğrenebilrimiyim?

mehmetz

Üye
Tepki
432
@platipus

bu lastiklerin kötü tarafı çok agır lastigin yanakları öyle kalın yabmışlarki lastik patladıgında anlıyamıyon büyük yırtık yoksa lastik patladıgında çökmüyor sana tafsiyem imkanın varsa irc notos lastikten şaşma

• Beğen
Tepkiler: platipus

platipus

Üye
Tepki
1
@mehmet zengin

Bilgi için teşekkürler...

IRC Notos'u inceledim ancak gördüğüm kadarıyla dişli bir offroad lastiği. Benim ihtiyacım ise sizin CST'ler gibi hem düz desenli hemde kalın (min 1.9) bir lastik kullanmak, malum 110 kiloyum ve genelde şehirde biniyorum.

Sizdeki bu düz CST'lerin ebadı 26 x 1.9 muydu? Ayrıca nereden almıştınız paylaşabilirseniz sevinirim?

mehmetz

Üye
Tepki
432
@platipus
sormuş oldugunuz lastikler cst. Ebadı ise 26*2.0 iki ay öncesine kadar slik lastiklerden vazgeçmezdim lastige 60 ps basınca bisiklet yolda akıyor. dedigim gibi lastik biraz agır. Lastigi ankaradaki performans bisikletten aldım.