Yeni ! Mongoose Hoop-D kadrom geldi :)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Kendisi cok cizik bir durumda hatta bu durumdaki fotograflarını cektimki meraklanmayın diye cok yakın zamanda boyaya girecek renk olarak Beyaz düşünüyorum..

(link)

Sizce

Fosfor yeşilimi olsun ?

Beyazmı ?

Koyu grimi ?

Şimdi Sıradaki Parçalar

1) Yeni gyro
2) Odssey Freecoster ön ve arka jant göbekleri
3) 48 tel jant cemberi

• Beğen
Tepkiler: Tugfox
Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
jr.bmx bence beyaz iyi durmaz fosfor yeşil olsun :) birde sarıda çok hoş duruyor

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Jr.BMX

ögle deme benim bisiklet sarı siyah çok hoş duruyor gören kişilerde aynı fikirde sarı siyah süper olmuş diye ama zevk işi bu sen beyaz istiyorsun sanırım :)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bence YZ 0 yeşili...:)

Tek geçerim...

Taxi olmasın artık delircem her yer sarı bisiklet doldu :p

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bmx isinden cok da anlamam fakat kadro yapisi cok hosuma gitti Can'im saglikli gunlerde atlayip ziplarsin insalllah :)

Renk olarak da tamamen sana birakiyorum cunku her seyden once senin icine sinmesi onemli.. Hangi renk icine daha cok sindiyse onu tavsiye ediyorum sana ben :)

slavisin

Üye
Tepki
0
ben yeni bi bmx ciolarak nacizane fikrim gri yada beyazdan yanadir bence bmxlere ole cok caf cafli renkler gitmio daha sade renkler daa ii gidio gri,siyah,metalik gri vs.ama tabi en onemlisi tugberk arkiminda dedigi gibi senin icine sinmesi.ii gunlerde kullan

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
beyaz hos olmaz bence mor yap ustunede sarı lan gusel yasılar yasdır harika durur

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisikletin kadrosu güzel bence bisikleti süt beyazına boya ama mongoose yazısını üzerine eklemeyi unutma kolay gelsin belli olsun hangi marka olduğu:D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu kadro askeri yeşil boyanıp üzerine de turuncu yazılar yazılmalı. Font olarak da "USA ARMY" tipi bir yazı seçilmeli.
Mangoose yazılmasına hiç mi hiç gerek yok, zaten anlayan anlar kadronun geometrisinden uyduruk bir şey olmadığını. Özel bir şeyler yazılıp vernik altı yazı yapılmalı.
Eğer ki ustası bulunursa komple airbrush da yapılabilir ama pahalıya patlar ;).

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Halil Abi'yle aynı fikirdeyim. Eğer para sorun değilse Air-Brush mükemmel olur kadrona.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
güzel kadro.en kısa zamanda ayakta görmek isteriz.güle güle kullan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence de scott yz 0 yeşiline boyat,maşa ve stikerlar da beyaz olsun.hayalimde bu vardı.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Sizce

Fosfor yeşilimi olsun ?

Beyazmı ?

Koyu grimi ?

Şimdi Sıradaki Parçalar

1) Yeni gyro
2) Odssey Freecoster ön ve arka jant göbekleri
3) 48 tel jant cemberi

Can kadron çok süper, hayırlı olsun

Sana yakışırı da beyaz, nedeni ise metal aksamları en güzel gösteren renklerden birisidir.
Unutmadan yazı karakterlerini de mat siyah ÇİN harflerinden oluşturup anlamlı bir isim koymalıyız.

Sevgilerimle,

Aydın

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
yurt dışından falan getirtmedin değil mi?acaba ebayden falan kadro getirtebilirmiyiz?uygun fiyata

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Caaannnnn kadron hayırlı olsun çok iyi bir kadro seçmişsin seni tebrik ederim renk seçimi tamamen sana kalmış ama bende halil gibi arkeri yeşil üstüne fosforlu turuncu renkte yazılar yazılmasını yada süt beyazı üstüne siyah yazıları tercih ederim...

onun dışında sana 1-2 tavsiyem daha olsun sakın öle salcanolardaki gibi bir gyro alma ara araştır bul iyi bişey al hatta imkanın varsa yurt dışından getirt pricepoint ten 99.99 dolara kadar olan ürünler takılmadan geliyor.tabi 99.99 dolara kadr olan ürünlerde birde 45 dolar kargo var...Ama kadrona değer çünkü gyro kabolsu zamanla değişsede gyro furş yatağı mekanizması hep sabit kalacaktır unutma... ayrıca ikinci olarak Aynakol olarakta 3 parçalı krank setleri tercih etmelisin çünkü hem daha sağlam hemde daha kolay tamir edilebilirler...

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
KARDEŞ SANA FİKRİMİ SÖYLİYİM İLLEDE BEYAZ OLSUN DİYORSAN BENCE BEYAZIN ÜSTÜNE SEDEF ATTIR FİYATI BİRAZ ARTAR AMA ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYO DEDİĞİM GİBİ OLMASINI İSTERİM MAŞA DA SİYAH OLUNCA SÜPER İŞTE :10: FİKRİMCE :10: :bilmiom: :bilmiom:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende Sarı ve Siyah diyorum ikisi birbirine çok yakışıyor.