Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni kullanıcı sedona 731

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Arif.önder tarafından paylaşıldı.

1. Arif.önder

Arif.önder Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Selam arkadaşlar burada sayenizde bisiklet seçiminin 200 lira verip rastgele bir seçim yapmanın yalnış olduğunu öğrendim .Yaşım 28 kilo 74 boy 170 bu verilere göre bana kadro boyu hakkında bi ölçü verebilir misiniz bu konuda bilgisizim yalnış bi seçim yapmak istemiyorum ayrıca jant seçimi de kadro boyu gibi önemli mi 26`` 27`` gibi seçimler kullanım rahatlığıyla ilgili mi 1000 tl bütçe ayırmama rağmen sedona 731 hakkındaki tavsiyeler beni bu modele yöneltti aslında vurulduğum model görünüş açısından whistle miwok 1161 d oldu ama bulabileceğimi sanmıyorum sizlerden bu konularda yardım bekliyorum üsenmeden cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Eğer Whistle Miwok 1161D bulabilirsen kaçırma, ben iki yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bunun haricinde Sedona 731 gerçekten çok doğru bir tercih. Kadro boyu olarak 16" öneririm.

3. Arif.önder

Arif.önder Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Teşekkür ederim 16'' bakicam ben manisadayim burada sadece bianchi bayii var bildiğim kadarıyla ghost da görünüyor sitesinde gidip bakmadım ama izmirde falan birkaç bayii aradım whistle bulamazsın hiç hiçbiryerde onun yerine ghost geliyo aynı sayılır onualabilirsin şeklinde.

4. yavuz öztürk

yavuz öztürk Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    whistle gercekten kalıtelı bısıklet