Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni konular...

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Mümtaz Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Mümtaz Öztürk

Mümtaz Öztürk Spor Aşığı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Benim burada temas etmek istediğim konu özellikle üyeler tarafından Forum'a gönderilen yazılarla ilgili. Öncelikle yazıyı gönderen arkadaşımdan ricam, gönderdiği yazıyı kendisi okuyup bir değerlendirsin. Baksın, yazıyı anlayabiliyor mu ? yazının içinde geçen onlarca latince yada tıp dilinde yazılmış kelimeler varsa, bu okuyanlar tarafından anlaşılamayacaktır. Dolayısıyla sizin üyeler bilgilensin diye göndermiş olduğunuz yazı, sadece emek edip yayınladığınız için bir kaç teşekkür alacak ve tozlu raflarda tarihe gömülecektir. Her gördüğümüz yazıyı, sadece yazı göndermiş olmak için göndermeyelim. Doküman bize birşeyler vermişse eğer, bunu diğer üyeler de okusun ve bilgileri artsın düşüncesine sahip olarak anlaşılır biçimde göndermeye çalışalım. Sonuçta bu Forum'da bilgilerimizi artırmak, bilmediklerimize cevap bulmak, diğer üye veya sporcularla kaynaşmak adına bulunuyoruz. Bu şekilde yaklaşım Forum'a çok şey katmakla kalmayıp, Forum'un var olan kalite seviyesini de koruyacaktır.
    Hz. Mevlana'nın şu deyişini unutmayalım ; " senin bütün bildiğin, karşıdakinin anladığı kadardır" Daha anlaşılır olmak dileklerimle, sağlıklı ve bol pedallı günler...:)

2. Sercan Sözer

Sercan Sözer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sercan S.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok haklısın Mümtaz abi.

Mümtaz Öztürk bunu beğendi.
  3. harunkenan

harunkenan Üye

Seviye:
    Kopyala - yapıştır yapmak çok kolay. İki tıkla sayfalar dolusu yazıyı kendimiz yazmış gibi foruma aktarabiliyoruz. Kopyala yapıştıra karşı değilim ama bunu yaparken o yazıyı hiç değilse bir defa okumak gerekli diye düşünüyorum.

Hakan Yazman ve Mümtaz Öztürk bunu beğendi.
  4. Ayberk Türk

Ayberk Türk Forum Demirbaşı

Seviye:
    Haklısın mÜmtaz abi ama konu ilk basta bana ve herkese ders olmus oldu ama ben konumu yeterince anladım ve anlaşılabilir olması gerekir dogrudur ve ben okudugumu anladım konuda zaten şişman insanların yürürken cektikleri eklem agrılarını kuvvet dairesel bir bicimde oldugu icin bisiklette bisiklet kullanmanın yararından bahsediyor bi nebzedir anlamadıgım yerlerde vardır ama oda bende daha bilgili arkadaslarında daha iyi acık bir faydalanması icin gerekli yoksa sadece benim anladıgım kadar yazsam bir baskasına göre detaylı bir araştırma yararını mumkun oldugu kadar kaybedecegini dusunuyorum hayırlı aksamlar

ayrıca mumtaz abi soylediklerinde son derece haklısın senden ve herkesten ozur dilerim belki bu laflarıda ustume aldıgım icin yazdım sadece

Mümtaz Öztürk bunu beğendi.
  5. Mümtaz Öztürk

Mümtaz Öztürk Spor Aşığı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ben aslında seni hedef seçmedim. Zaten öyle olsa özelden mesaj atar uyarırdım. Fakat genelde böyle bir sıkıntı var gibi duruyor. Hepimizin amacı, Forum'u taşıyabildiğimiz en üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapmak. Bunu da konuşarak, tartışarak ve yeri geldiğinde kırmadan eleştirerek yapmalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca hassas düşüncen için şahsına teşekkür ederim. Sağlıklı ve bol pedallı günler dileklerimle...:)

Süleyman Uzunköprü bunu beğendi.