Yeni kızım Sedona 740 :)

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
hayırlı olsun kardeşim.

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
Indirimi görünce şaşırdım. Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
Herkese çok teşekkür ederim sizlerde beğendikçe ben daha da mutlu oluyorum teşekkürler dilekleriniz için :)

@Rıdvan SIĞAN

Sıfır bayiiden aldım bu bisikleti ikinci el değil :) Teşekkürler dilekleriniz için

@Umut Tekin

Bu fiyata aldığıma bende çok sevindim gerçekten çok teşekkür ederim :)

@Ömer ÇOLAK

aynen öyle ben sedona 720 düşünüyodum liste fiyatı 1300 tl üst modelini bu fiyata aldım gerçekten çok mutluyum :)

Rıdvan SIĞAN

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Kron
@Yavuz Emre Soykan

Ben de bayiden ya da bisikletçiden bahsettim zaten. İşletme de olsalar zaman zaman nakite ihtiyaçları olur ve böyle güzel ikramlar yapabilirler :) Neyse tekrar güle güle kullanın..

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Çok güzel görünümü var. Zaten Sedona adı yeter. Güle güle kullanın. Duygularınızı hayranlıkla okudum. Sanki para ve ödeme konusundaki yaşadıklarınızı bisikleti sizinle beraber almaya gitmişim gibi hissettim. Allah kaza bela vermesin..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Emre Soykan

Bak dostum bisikleti almışın hayırlı uğurlu olsun ama fiyat açısından fikir isdemişsin bende şunu diyim darılmaca yok. O bisikletin gerçek değeri olsa olsa en fazla bin tl belki o kadar bile etmez çünkü bende busene aynısını alıyım dedim bana denilen laf- eğer o parayı o bisiklete verirsen sen salaksın- ki doğru dediler, o modelde adettir fazla değil bir iki ay sonra göbekten ses gelmeye başlayacak acı gerçek bu malesef, lan noluyo diyeceksin ki bunu yaşayacaksın eminim, neyse ben canını sıkmak isdemedim olacakları söyledim fikir isdemişsin onu söyledim eğer moralini bozduysam kusura bakma şimdiden.

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ankara performans bisikletten kız arkadaşım Merida almıştık. Nakitte 1680 tlden 1300tlye indirmişlerdi. Bu şekilde indirim yapan bisikletçi az bulunur. Hayırlısı olsun güle güle kullanın.

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
şenol abiden almışsınız. şenol abi adamın dibi ama bana aynı bisikletin mavisini kartla 1600 e verdi :D bende mi param yok deseydim :evil:

tuzgolu

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Sedona
çok güzel çok hoş vede çok uygun fiyat hayırlı olsun

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Kısmet dedikleri böyle birşey. Adamın biri aylarca bu bisikleti 1400'e almaya çalışır bulamaz, diğeri de bakınırken kucağına düşer. Seninki de o hesap. Gönlün rahat olsun, çok iyi fiyata almışsın. Belli ki adamın acil nakte ihtiyacı varmış. Kazasız belasız...

• Beğen
Tepkiler: Ömer ÇOLAK

Efecan UZUN

Daimi Üye
Tepki
72
Bisiklet
Corratec
Hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel günlerde seve seve kullanın. Kompenantları ve duruşu çok güzel bir bisiklet almışsınız güle güle pedallayın :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yavuz öncelikle 740'ın hayırlı olsun.

Öncelikle bisikletçin o fiyata 740 ı nasıl vermiş hayret ettim. Çok çok iyi bir fiyata almışsın. Hata mı yaptım ! Acaba daha iyisi olurmuydu diye kesinlikle düşünme çok iyi bir bisiklet aldın. Ben 720 kullanıyorum ve senin bisikletin yapısı bariz olarak daha iyi ve neredeyse 720 fiyatına almışsın bisikletini. Kaskını eldivenini filan falan nevalenide derhal al. Para yok diye ihmale getirme sakın.

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
@Abdülsamed AKBULUT

Gerçeği söylemeniz iyi olmuş teşekkür ederim keşke araştırıp alsaymışım . kendi fıyat aralığındaki bisikletlerin hepsine baktım buna bakmamıştım bu rastgeldi şimdide . Hata mı gerçekten bu bisiklet çok mu kötü ? Hepsinde mi var bu göbekten sen gelme olayı yoksa sadece bu model mi ? Canım sıkıldı ister istemez kendi biriktirdiğim paramla aldım bir hevesle çünkü .

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
@Burhan Özdemir

aynen öyle şenol abiden aldım :D İlaç gibi geldi valla şenol abi bir numara :D Kardeşim sanada sorayım bisikleti ne zamandır kullanıyorsun herhangi bir sorunla karşılaştın mı bir önceki yorumda arkadaş bu bisikletin kötü yönlerinden bahsetti de acaba sendede var mı bir sorun ?

@tuzgolu
@Halil EROĞLU
@Efecan UZUN
@mete semiz

Teşekkür ederim çok sağolun :)

@Mustafa Özer

Kaskım eldivenim var bir önceki sedonamdaki takımım duruyo sedona 321 kullanıyordum sattım mtb istediğimden ve şimdide bunu aldım :) Çok teşekkür ederim dilekleriniz için bende çok uyguna aldığııma inanıyorum :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Emre Soykan
Ben almadım arkadaşım aldı bir önceki senenin modelini 741 di o zaman mavi olan, oğlan şimdi çok pişman göbekleri berbat her sedonada olduğu gibi bundada oldu ve göbeği arızalı şuan yani bu modellerde hep olan bi durum sıkıntı yaşayan çok kişi var umarım sende olmaz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Abdülsamed AKBULUT

Aksine tanıdığım ve yıllarca sedona kullananan hiç bir arkadaşım bu sorunu yaşamadı. Sedona meneviş rengi almış diskimi bile anında değiştirdi. Bu şekilde insanları sedona gibi kalite ve yerli malı markadan uzaklaştıracak sözler kullanmayınız kanaatimce.

Merak ettiğim bir şey daha var

Arkadaşınız durumu sedonaya iletti mi ? Üretici firma disk için direkt benimle irtibata geçmişti. Yani firma son derece hassas bu konuda

Rıdvan SIĞAN

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Kron
@Yavuz Emre Soykan

Şenol Abi derken Pendik Efor Bisikletten mi aldınız?