Yeni Hayatim!!!

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Mesajınızı hala düzenleyebiliyorken tekrar kontrol edin, atladığınız bir nokta vardır.

ozgurerdem

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Raleigh-USA
güle güle kullanın. hayırlı olsun.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Tamam bir kaç fotograf var ama neden bu markayı, bu modeli tercih ettiniz? Umduğunuz gibi verim alabildiniz mi? Donanım olarak nedir, nasıldır? Bunları fotograflarınızı destekleyecek şekilde ayrıca belirtirseniz paylaşımın dışında bu tarz bisiklet düşünen insanları da aydınlatırsınız diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: can akıncılar

ibrahim ALBAY

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Giant
Bisiklet Güzelde arkadaş heyecan yapmış sunum pek iyi olmadi düzeltirsen iyi olur arkadasim.

Deniz Baran

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Bianchi
güle güle kullanın bol pedallar

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisikletiniz cok güzel duruyor, allah kaza bela vermesin insallah. Yanliz siz degerini bilmiyorsunuz gibi geldi bana.
Neden diye sorarsaniz
1. resim - Bir bisikletin kadrosu agaca yada baska yerlere yaslanmaz cünkü cizilir
2. resim - Arka attirici üzerine yada tarfindan duvara hic yaslanmaz cünkü vites ayari bozulur ve attirici kulagi egilir

Simdi diyeceksinizki bisikletin durdurma ayagi yok ama o bahane degil cünkü bizdede yok.
Bu tabiki tamamen benim sahsi görüsüm, siz daha iyi bilirsiniz, isinize karismis gibi olmayim.

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
bende 751 alıcaktım ama bisikletçide 751 yokmuş bende 741 aldım :)hayırlı olsun :)

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Güle güle kullanın nadide bir ürün almışsınız özenle kullanmanız dileğiyle keyifli pedallar....