Yeni CR1 im :) Leopar diyorum ben ona

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Farkındayım çok absürt bir soru olacak ama..:rolleyes:
Sormadan da edemeyeceğim..

Gerek Mutlu'nun unisex bir isim olması, gerekse bisikletinizi toplarken oluşturduğunuz bilinçli seçimler ben ve bir kaç arkadaşımın kafasını ziyadesiyle karıştırdı.:7:

Bu, yanda görünen, küçük resimdeki siz misiniz?
Yoksa kız arkadaşınız vs. mi?

Kısaca; bu bisikletin binicisi bir bayan mı? yoksa erkek mi?

Selamlar..

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk
Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mutlu Çelimli

Mutlu Celimli

Aktif Üye
Tepki
197
bu kadar şaşırcak ne var acaba ?
ayrıca o cvp olarak koydugun smile ne anlama geliyor?

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mutlu Çelimli

Basit bir yanıtı olan, Basit bir soruydu sorduğum..

Kusura bakmayınız ama, Türkiye'de.. hele de İzmir'de !! yaşadığımızdan mütevellit biraz şaşırılacak bir konudur.

Ben şahsen, şayet bu bisikleti bir bayan! hakkını vererek sürerken görsem, durdurur tebrik, teşekkür eder.. Edemesem de bunu bir borç bilirdim..

celal erdoğan

Aktif Üye
Tepki
8
cok guzel bi bisiklet . çok hafif . izmirde yol bisikleti için parkur bulabiliyormusunuz. ben parkur sıkıntısı çekiyorum açıkcası.

Mutlu Celimli

Aktif Üye
Tepki
197
Ben hala cevabımı alabilmiş değilim. Sencer bey o smile ı ne düşünerek koydunuz oraya???

Ayrıca diğer tüm yorumlar için teşekkürler...

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Bisiklet, motorsuz, iki tekerlekli, pedallı, insan gücü ile ilerleyen bir araç

hakkını vermek: bir bisikletin sahip olduğu iki pedalı çevirmektir.

sayın sencer kan bayan bisikletçileri özelliklede izmirdeki bayan bisikletçileri aşşaladığınızı düşünerek sözlerime devam edeceğim..
ne demişler amasyanın elması izmirin kızları ama izmirden sizin gibi armutlarda çıkıyormuş demek.belirtmek isterimki kadınların acı eşiği biz erkeklerinkinden daha yüksektir yani demek oluyorki kadınlar bizden daha çok acıya dayanabilir.özelliklede doğum yapmış kadınlar.Bisiklette bir acı sporu olduğuna göre eminimki hangi kadın olursa olsun eğer bu işi severek yapıyorsa her işte olduğu gibi erkeklerden daha büyük başarılar gösterecektir.Ayrıca bundan sora iki borcunuz var sarnırım...
birincisi:başta mutlu çelimli olmak üzere izmirdeki tüm bayan bisikletçilere özür borcu
ikincisi: mutlu çelimli yi bisiklete binerken gördüğünüzde teşekkür borcu..

bunları yazmamın nedeni yorumlarınızda bir aşşağılama sezmemdir.eğer böle düşünceniz yoksa ben özür dilerim..

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cparlakgul

KABUL EDİLMİŞTİR !!

Mutlu Çelimli'ye mesaj kirliliği yaratmamak adına zaten!, hali hazırda!!, çoktan!!! özel mesaj yöntemiyle bir kez daha! ulaşılmıştır.

Sezgilerinizi parlatarak, her armuta! el atmamanız dileğiyle...

( Not: Kullanıcının yaşı sonradan! fark edilmiştir.. )

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
yaşı başka yerde tartışabiliriz:)
olgunluğunuz yüzünden teşekkür eder her armuda el uzattığım ve özel mesajdan haberim olmadığı için özürlerimi sunarım.

saygılar sevgiler..

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan

nightdriver

Aktif Üye
Tepki
472
Bisikletiniz son derece kaliteli parcalarla toplanmis... Gule gule kullanin. Yalniz boyle bir bisiklet yaratip "seleyi one alarak idare etmek" bence olmamis. Cunku bu pedala ulasiminiz sabit oldugu icin agirliginizi one vermenize sebep olur. Kaldi ki kadinlarin torso boyu ve kol uzunlugu erkeklere gore oransal olarak daha kisadir. Bu bir bayan kadrosu olmadigi icin (yanlis hatirlamiyorsam) olmaniz gerekenden daha cok uzaniyorsunuz. 90 veya 100 mm (yapiniza gore) bir gidon bogazi takmaniz konforunuzu ve ideal surus pozisyonunu yakalamaniza yardimci olacaktir.

"Boyle bir bisiklet ve bir bayan" yorumlarini bence negatif yorumlamaktan cok keyfini cikarmayi deneyin. :) Tipki yokuslarda nefes nefese kalmanin verdigi keyif gibi...

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
Benim bu bisikleti bir yerden görmüşlüğüm var amaaaa yaşlı beynim hatırlayamıyor.

Ama bulacağım.

Keyifli sürüşler dilerim çok keyifli bir bisiklet

Mutlu Celimli

Aktif Üye
Tepki
197
@spokesman

Olurmu öyle şey . Kesinlikle gördünüz :) hemde çok yakından iyi geceler diliyorum...