Yeni bmx im Mirra Co FiveStar İntro

collage1

Üye
Tepki
63
Yeni bmx im Mirra Co FiveStar İntro :D hkk bmx(seller) ve cem abi(compelete) saolsun=) Hakkı abi JAckal34 teşşekkürler cem abi kalbımızde zaten:)

butun bmxçilerede saygılar sevgiler

Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.

Scudo

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
Kardeşim bisikletin hayırlı olsun.Güzel günlerde kullan inşallah.Sibop kapaklarıda çok yakışmış:D:D

• Beğen
Tepkiler: collage1
Tepki
55
iyi günlerde kullan kazasız belasız sürüşler dilerim ayrıca sağ bacağındaki yaralar dikkatimi çekti
çok fena gözüküyor geçmiş olsun merak ettim bisiklet ile çalışırken mi oldu acaba yoksa ...

• Beğen
Tepki
17
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Bende Mehmet abim gibi sorucaktım sağ bacağın kötü olmuş, pedal izlerine benziyor umarım öyle değildir. Çünkü bmx de güvenlik öncelikli kuralımız olmalı :)

• Beğen

collage1

Üye
Tepki
63
@poytatu

saol kardeşim eywallah sibop kapaklarını da kardeşimden aldım o çok sever mirra co introyu:D

• Beğen
Tepkiler: poytatu

collage1

Üye
Tepki
63
tam olarak anlatıyorum ilk öncelikle herkese teşşekkür ediyorum yorumlar için :)
ayağımda dandik bir terlık vardı ayağım terledıği için bisikleti sürerken ayağım pedala sıkıştı bende ayağım daha kötu olmasın die fırlattım bisikleti ayağımdan sonra yerde biraz suruklendım:D sonuç bu hergün pansuman hergün oksijenli su idare ediyoruz işte inşşallah biraz daha para biriktirip shine guard alcam kendime hakkı abiden dediğiniz gibi onemlı olan güvenlik ayrıca mirra coyla düşmedim ona kıyamam:D bianchinin bi bmxyle düştüm

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah kaza bela vermesin kardesim guzel bmx fiyati ne kadar acaba sıfır olarak ?