Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisikletimin defoları / Salcano

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ???? tarafından paylaşıldı.

1. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    evet arkadaşlar kullandığım bisiklet assos 40 idi. nihayetinde assos 20 yi buldum ve aldım. fakat ne yazikki hayal kırıklığına uğradım. fren kollarının boyası atmış, fren rotorları olması gerekenden farklı moldel geldi. galiba eline ne geçiyorsa gönderiyorlar. ben markayı suçlamıyorum fakat bunların sorumlusu kim bilmek istiyorum WP_20150828_19_43_08_Pro (copy).jpg WP_20150828_19_42_56_Pro.jpg Eki Görüntüle 33111

2. oktayakgoz

oktayakgoz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aldığın yer neresi

3. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    Bebefix.com dan aldım. Geri alırlar mı?

4. emancipation

emancipation Forum Demirbaşı

Seviye:
    Salcano Bisiklet | Motosiklet

bunu yazmışlar. daha ne yazsınlar. sen al da bi, biz kafamıza göre yollarız bir şeyler der gibi. salcano almayın, aldırmayın.
    • NOT
    • Resimler temsilidir, resim üzerindeki parçaları SALCANO değiştirme hakkına sahiptir.

5. oktayakgoz

oktayakgoz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @cumali55 olayın salcano ile ne alakası var. Bütün e ticaret sitelerinde bu yazar bu ibare.

senin mantıkla bakacak olursak bisiklet almayın aldırtmayın gibi bir şey olmuş

@???? hiç bozma beğenmedim de iade hakkını kullan. Orası şoyle burası boyle deme iş uzar.

caesar bunu beğendi.
  6. emancipation

Seviye:
    doğru ama bu ibareyi ekledikleri vakit ve siz de kabul ettiğinizde gönderilecek herhangi bir ürüne itiraz etme hakkınız kalmıyor ki. adam açık açık yazmış, istediğim parçayı değiştiririm diye.

@???? ya o değil de, 3300 lira bütçeniz var ve salcano alıyorsunuz. ne desem bilemedim. dünya markalarını da o bütçeyle çok rahat alırsınız.

7. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    @cumali55
    Hocam o fiyata bu modelden daha donanımlısını bulamadım

@oktayakgoz verdiğin fikir için sağol. Felan yerleri boyasız dedim. Resmini bize gonder incelicez dediler.servise gotur dediler. Aynı dediğin gibi uzatıyorlar. Pazartesi direk iade için onlara kargolıcam

8. emancipation

Seviye:
  9. Wessaur

Wessaur Üye

Adı:
    Emirhan AVCI
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hocam ne kadar ekmek o kadar köfte desem biraz abes olur ama ben de salcano kullanıyorum en çok şikayet edilen ng650 hem de. 1000km yi devirdim. her hafta temizlik ve bakım yapıyorum daha bir sıkıntısını dahi görmedim. sizin olayınıza gelirsek cidden hoş olmamış. kargo da oldu desem olacak yerler gibi durmuyor.

10. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @????

Rotor farklı geldi derken, SM-RT67 SLX rotor bekliyordunuz sanırım. Fotoğraflarda da o ürünle çekilmiş, 2015 SLX rotorlar SM-RT68'dir yani sizin bisikletin üzerinde olan modeldir Ice Technology özelliğine sahiptir onda bir sorun yok. Bence bunda büyütecek bir durum yok, her markanın ürününde karşılaşılan ufak şeyler.