Yeni bisikletim salcano xrs030 tiagra

ddinc

Üye
Tepki
11
İsim
DİNÇER KARADAYI
Bisiklet
Merida
fiyat olarak gayet makul iyi günlerde kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: Ayhan Şahan
Scudo

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
Teşekkür ederim arkadaşlar.Bir sorum olcaktı size lastik basıncını ne kadar yapmalıyım ben 50 kiloyum ne kadar hava basmalıyım?

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
maximum 120 psi hava basılıyor lastiklere. üzerinde yazar zaten ne kadar basılacağı. yalnız, 120 psi basınca yerdeki titreşimleri daha çok hissediyorsun. konforlu olmasını istiyorsan 90 psi iyidir. daha aşağısı akıcılığı götürür.

ama bana kalırsa, bisiklet sürerken zevk almak istiyorsan 120 psi basmalısın: )

• Beğen
Tepki
156
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Hayirli olsun. Lastiğe 100 -110 psi basmaniz yeterli. Bende de 2012 modeli var. Gözüme ilk çarpan şey jant farkı değil lastikleriniz. Ben ergun arkadaşımdan (onda da apex modeli var) 2 ay sonra almıştım onda da bende de GP 4Season lastikler handmade degil normal lastikti. Tahminimce daha kalitelidir. Bir diğeri de Ritchey g. boğazını ve sele borusunu 2014 model takmışlar. Salcanonun jant setini düşürmesine rağmen bir yerdende bu ince yükseltmeleri yapması iyi olmuş.

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Güle güle kullanın ! Çok güzel bir bisiklet.
Lego sehpaya ben de bayılım, harika fikir :D

• Beğen
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Bisikletiniz hayirli olsun, gule gule kullanin. Ben de subatta ayni modelden siparis etmistim ama vaktinde teslim edemedikleri icin odemeyi yaptigim firmadan lapierre aldim :) tiagranin yeni arka aktaricisi cok basarili bu arada gorunum acisindan, kiskandim simdi :)

• Beğen
Tepki
81
Bisiklet
Carraro
Hayırlı olsun inşallah kazasız belasız keyifli pedallamalar kısmet olsun. Bende uzun süre bekledim ve bu bekleme sonunda yanlış kadro boyu gelince hali hazırda boyuma göre olan ve fuardan beri görsel olarak beni daha çok cezbeden aynı donanıma sahip Carraro CR Race 052 yi alıp çıktım bu ızdırabın içinden... Ohh bee :)

Koray BASKIN

• Beğen