Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Bisikletim Salcano NG450

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Ali Ceylan tarafından paylaşıldı.

1. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yaklaşık 23 ay bekledikten sonra bisikletimi alabildim :D.1.5 Ay kullandıktan sonra incelemeli bir konu açma zamanı geldi :).

Arka aktarıcı shimano Altus.Muadillerinde tourney bulunuyor ve 21 vites.Ama ng450 de hem arka aktarıcı altus hem de 24 vites.

Maşa suntour 3030.Suntour'un 2014 yılında çıkardığı model.2400 gr ağırlığı var.Üstünde ağır biri olunca gayet güzel yaylanır ama hafif sıska biri olunca düz maşa gibi oluyor :D

Ön aktarıcı shimano tourney.Altus olsa tadından yenmezdi ama bisiklet sporuna yeni başlayanlar için gayet yeterli.

Buda kadromuz :D.6061 alüminyumdan yapılmış.Ağırlığı konusunda bir fikrim yok fakat gayet şık tasarımlı.

[​IMG] Jantlar bildiğimiz gibi axmana ürettiriliyor.Alüminyum profile sahip,32 telli.Şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadı.Gayet memnunum.

Lastikler ise swallow marka.Asfaltta çıkardığı sesi duyduktan sonra insanın slick lastik falan alası gelmiyor :).300 km civarı kullandım şu ana kadar patlak vermedi :D.

[​IMG] Sele yine salcano damgası kullanılmış ama başka markanın.Jelli olması yumuşak yapıyor ama tayt giymeyince 30 km sürmeden ağır yapmaya başlıyor.

[​IMG] Gidonun şekli diğer mtblerde bulunan gidonlardan farklı :D.İnsan ilk sürünce bir garip geliyor ama sonra alışıyor :D.

Bisikletimden şimdilik memnunum.Gayet akıcı,sessiz çalışıyor.Salcano'nun genelinde servis ve firma şikayeti var.Bunlar olmazsa alınabilir marka.Arka aktarıcının altus,kolların galiba seri dışı altus olması :D (bundan tam emin değilim),ve maşanın suntour olması beni bu modeli aldırmaya yetti.Bütçesi 500-600 lira civarında olan arkadaşlara umarım yardımcı olabilmişimdir.

2. Umut Kılınç37

Umut Kılınç37 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sonunda alabildin,basta ali olmak uzere tum foruma hayirli ve de ugurlu olsun.(ayrica o kilolu kisi ben oluyorum galiba :DD )

3. numanstein

numanstein Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayırlı uğurlu olsun, dikkatli kullanın.

4. ALP KARAKAYA2000

ALP KARAKAYA2000 Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Gayet güzel bisiklet,renklerin uyumu çok hoşuma gitti :D Aman nazarımız değmesin.Kazasız,belasız ve magandasız bol pedallamalar :)

5. Ali Ceylan

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Galiba değil tam sen oluyorsun :D.

Elimden geldiğince dikkatli kullanıyorum,teşekkürler.

Teşekkürler :).

6. Fırat Kaş

Fırat Kaş Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisikletin güzelmiş, hayırlı olsun. Kazasız, bol keyifli sürüşler.

7. Ali Ceylan

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler,daha iyileri sizin olsun.