Yeni Bisikletim Lapierre Sensium 300

Tepki
67
İsim
Sabri Gül
Bisiklet
Lapierre
@Nail Acun teşekkür ederim Nail kanki :)

@btaskazan Dosdum öncelikle hayırlı olsun :) Kazasız belasız kullanırsın inş. :) emin ol, o ince dediğin lastikler zamanla kalın gelmeye başlayacak ve 700*23 e geçmek isteyeceksin :)

@BARTHEZ bunu dikkate alacağım. fakat daha önce hiç kadro kulağı kırmadım bu bisikletin bu tarz bi dezavamtaj bir olayı yoktur inş. ?

@Tolga Uşaklı campagnole khamsin jant seti ile değiştirmeyi düşünüyorum. ilk başta bu şekilde bir sistem düşünmekteyim.

Scudo

BARTHEZ

Üye
Tepki
43
İsim
GÖKHAN DEMİR
Bisiklet
Lapierre
@bisikletinmühendizi Günaydın.
her bisikletin olduğu kadar var. buna özgü birşey yok. ancak kadro kulağı kolay kırılan ve darbelere açık bir yerde olduğu için hiç beklemediğin bir anda başına gelebiliyor. aktarıcının aldığı her darbe kadro kulağı için bir risk.

Jant seti konusundada katılıyorum arkadaşlara. 1. öncelikli jant seti ve lastik olmalı. farka inanamayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: Berkayesenkaya488

ysnakblt

Daimi Üye
Tepki
208
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
@Serkan Mıstınoğlu
mustafa bey bizleri bu konularda aydinlattiginiz icin tesekkurler peki cyclocrosslar hakkinda ne dusunuyorsunuz ?
Resim komik gelmisti paylasmak istedim

Dosyalar

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
@bisikletinmühendizi lastik konusunda bir öneri 23c yerine 25c öneririm.
Ben Sensium 300'de 23c kullanıyorum eşimde Scultura 4000 var, üzerinde 25c var, inanın sıcak asfalt olmayan bölümlerde çok daha konforlu.
Benim lastikleri jant seti ile birlikte yenileyeceğim biraz daha eskiyince.
Aklımda Camp Shamal Ultra C17 var, arkadaşım Scirocco 35 kullanıyor, ilk aldığım zamanlarda denemek için o seti takmıştım, ciddi bir fark var diyebilirim üzerinde gelen jantlara göre.
Shimano deyim yerindeyse biraz kütük. :)

Tepki
67
İsim
Sabri Gül
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar, Bisikleti alalı 1 ay oldu. :) Bu ay bindiğim sürece kendi performansımda bir gelişme gördüm. Takım arkadaşlarımında söylediği üzere Baya bi değişiklik gösterdi. Eskiden alüminyum ve karbon arasında çok ciddi fark olduğuna inanmıyordum. Ama bu ay onu baya baya bi hissettim. Özellikle yoldaki titreşimi baya bi eksik hissediyorsunuz hatta alüminyuma göre hiç hissetmiyonuz.
Bisiklete gelirsek acayip memnun kaldım. Yeni tiagra oluşu viteslerin geçişine çok ayrı bir hava karmış. Bisiklette en büyük eksiklik jantlar, onu da bakalım elimize 3 5 bişeyler geçerse onuda campagnole yapasım varda nasip :)

P_20161204_105431.jpg P_20161204_105900.jpg P_20161204_105930.jpg

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
@Hasan Ç.

Bu ayarı nasıl yapıyoruz acaba aradım bulamadım yardımcı olur musunuz?

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
@mywashere Site üzerinden gizlilik ayarları kısmında yapmıştım sanırım. Bilgisayar başına geçtiğim de detaylı yazayım.

• Beğen
Tepkiler: mywashere

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
@Hasan Ç. Teşekkür ederim telefondan yapmaya çalıştım olmadı dediğiniz gibi site üzerindenmiş biraz kurcalayıp buldum

Settings>"Privacy" sekmesinde "Hide your house/office on your activity maps" bölümünde evin bulunduğu adresi (cadde sokak yeterli oldu)yazıp kör alan genişliğini seçtikten sonra Create... diyip oldu yapacaklara yardımcı olur.

Tepki
20
İsim
Mert çopur
Cube ltd sl mtb var elimde lapierre sensium 300 fdj ile takas düşünüyorum 2017 model tiagra set sizce değermi memnun kalırmıyım

Zen.eren

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
Burak Eren
Bisiklet
b'Twin
Hayirli olsun.Kaskinizin marka-modeli nedir acaba?