Yeni bisikletim Fuji Absolute 1.3

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fuji bisikletler genel olarak çok hoşuma gidiyor, fuarda uzun uzun tüm modellerini incelemiştim, her yerinden kalite akıyor :)

Scudo

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
çok yakışıklı bir bisiklet. kadrosu, donanımı ve hafifliği süper. rengine de bayıldım walla ne diim :) kazasız ve keyifli sürüşler dilerim..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Evet gerçekten yağ gibi kayıyor kaymak yolda, az önce Yeni Girne'den Bostanlı'ya (bilenler mesafeyi az çok bilir.) 10 dakikada ışıklara takıla takıla geldim, düzgün yolda oldukça hızlı kaçıyor.

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Öncelikle hayırlı olsun bende hatırlıyorum forumda Sub ve Giant arasında git gel yaparken Fuji'yi sokmuştuk aklınıza, açıkcası Fuji almanıza sevindim renk uyumu olsun donanımı olsun, fiyatı olsun - ki bu özelliklerde bir bisiklet 2000 lira civarıdır- oldukça iyi.Kazasız pedallar diliyorum.
Son olarak Fuji'nin Türkiye temsilcisi Melsa bisikletinizin ağırılığını 9,85kg olarak vermiş ki gerçekten 10 kilo altıysa tadından yenmez diyorum :)
(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Alper Yılmaz

Ne yalan söylüyeyim siz önermeden önce bisikletçi bana bunu göstermişti ben de karar veremedim eve eldim, foruma konu açtım siz 1.4'ü önerdiniz, sonra baktım ki 1.4 bile 10 küsur kilo sub'tan tam 2 kilo hafif, Giant'tan da en az 1 kilo hafif olması gerekiyor ve görünüşü daha hoştu ben de FUJİ'de karar kıldım... Daha önce bu derece üst düzey bisiklet sürmedim çünkü bu işi zevk için bir hobi olarak yapmaya karar vermemiştim ve bisiklet almamıştım doğru dürüst, o yüzden kıyaslayamadığım için bilemiyorum ama oldukça hafif, tek elle rahatça kaldırabiliyorsunuz, hadi kilitti, ayaklıktı, suluk, zil vs bisiklet olsun olsun 11 kilo ancak olur...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar çok acil paraya ihtiyacım var, bisikletimi satıyorum. Şuanda bisikletim 1 haftalık bile değil, bu bisikleti İzmir'de M beden olarak bulmanızın imkanı yok, bulsanız da 1000 dolardan gram indirmiyorlar, aldığım paraya vereceğim üstüne kilit, ayaklığı da vereceğim. 1700 TL. İsteyenler özel msj atabilirler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Üzüldüm gerçekten. Umarım en kısa sürede gerçek bir alıcıya satılır da tüccarların eline düşmez.

Tepki
3
Bisiklet
Bianchi
SÜHA bey ben gerçek bir alıcıyım ama, bizim de bütçemiz kısıtlı, uygun bir yol, çözüm olmalı ki hem size hem bize sıkıntı olmasın, ayrıca farklı şehirlerdeyiz,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@vera sungur

Özel msj attım, diğer alıcılar için tekrardan yazıyorum 1900'e alıcı çıkıyor bisikletime, ben forumdan bir arkadaşa 1800'e bırakacağım, bunun dışında herhangi bir indirim söz konusu değildir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@vera sungur

Siz biraz forumu dolaşın. Bütçeniz dahilinde alabileceğiniz bisikletlere bakın. Çaresiz kalırsanız konu açarsınız, yardımcı oluruz. Arkadaş zaten acil satılık diyor. 1700'ün altında bir fiyat artık ölücülüğe girer. Sıfır bisiklet. :)

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
@Süha Çağrı Özbakışlar
bu iş bana pek mantıklı gelmedi Süha... günlerce istediğin bisiklet özelliklerini yazdın, 2 defa konu açtın ve sonunda bisikleti buldun aldın.hayırlı olsun dedik güle güle kullan dedik... şimdi ise ''paraya ihtiyacım var, satmak zorundayım'' diyorsun. gerçekten neresinden bakarsan bak pek mantıklı bir şey göremiyorum ben burda! yani bisikleti almadan önce hiç mi planın vs. olmadı. dünya kadar para verdin?bana göre gideceğin kursaların birisinden feragat ederek bisikletini satmayabilirsin...
kusura bakma açıkca konuştuğum için...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ilker özmüş
Bir kurs ücretinin aylık miktarı ortalama 100 TL'dir. 100 TL ile acil nakit 1700 TL ihtiyacımı kapatabileceğime dair bir düşünceye sahipsin. Böyle bir mantıktan benim düşüncemi mantıklı bulmasını beklemiyorum zaten İlker Bey, iyi geceler...

sedat saraç

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
neyin nasıl oldugunun bi önemi yok.arkadas almış bisikleti.ne sebeple olursa olsun satışa çıkartmış.satın alacak kişide zaten inceleyecek alacak.insanlık halidir.hiç beklenmedik şeyler çıkabilir.süha kardeşimizin acil bir ihtiyacı olmasa bile kendi malı istedigi zaman satma hakkına sahiptir.isteyen alır isteyen almaz.o yuzden şöyle böyle demenin anlamı yok diye dusunuyor değerli arkadaslarım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sedat saraç

Evet insanlık hali, belki kaza yaptım kakalamaya çalışıyorum böyle bir yorum gelse amenna, kimse kimseyi doğru dürüst tanımıyor sonuçta... Zaten para ihtiyacımı karşılarsam (satmadan) bisikletimle ilgili planlarım mevcut, ilk planladığım şey, jantların üzerindeki stickerları söktüm, sökülüyorlardı zaten, oraya bir şeyler yapıştırayım diyorum. mesela kadro ile aynı renk matbaadan hazırlattığım bordo renk şerit olabilir, grafiti olabilir, adım soyadım kan grubum yazılı şerit olabilir. Bunlarla ilgili fikirlerinizi de bekliyorum arkadaşlar...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar beni enayi sanıp 1 hafta önce aldığım şuanda maddi değeri almaya kalksalar 2100 TL olan bisikletimi, çok daha ucuza taksitli alırım diyenler verdiğim 1700 TL lik miktarı beğenmiyor, enayi var herhalde karşılarında, satıştan en azından forumda satıştan vazgeçtim. İyi günler.

Tepki
3
Bisiklet
Bianchi
şimdi ben de açık konuşacağım,

birincisi 1-2 ay sonra sezon kapanıyor,
ikincisi 1 haftalık dahi olsa sonuçta bahsi geçen ürün ikinci el olmuş,
üçüncüsü burada değerli üstadlarımız var onları hakem tayin edebiliriz fiyat konusunda,
evet süha bey 1700 e almış ama sezon kapandığı için ve sonuç olarak ikinci el bir ürün olduğu için, yakın zamanda aynı fiyatlara bizde belki 12 ay taksitle alabileceğiz, madem 1800 e alıcı var, hiç durmayın hemen ona verin, alana da satana da hayırlı uğurlu olsun

Özgür Türker

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Bianchi
@Süha Çağrı Özbakışlar

Bisikletçi sıfırını size 1700'e satmış.

Acaba biz de sıfırını almak istesek bize de 1700'e satar mı ? Bisikletçi epey kıyak geçip baya indirim yapmış.