Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisikletim Carraro Daytona 436 D

Konu, 'Carraro' kısmında Alp Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
    Cameramı muğlada unuttuğumdan dolayı resim kalitesi biraz düşük(cep telefou çekimi). 2 günlük kullanımıma göre, bisiklet gayet iyi kadrosu oldukça sağlam duruyor, Bisikletin satış, tanıtım sitesinde göründüğünden çok daha kalın kadrosu üstelik 14,5 - 15kg ağırlğında bisiklet. İzmir'den alıp şehirlerarası otobüs ile Aydın'a getirdim bisikleti(ön tekerleğini söktürdüler). Otogarda inince ön tekerleği yerine taktım acemice, sonra eve geldim quick release mandalını fazla sıkınca diskin fren balatasına temasını farkettim, ondan sonra... mili söktüm bidaha taktım falan iyice bastırdım ve sonunda sıkıştırmayı ve balata ile temasını önledim... Sanırım her acemi bisikletçi bu yollardan geçiyo, en kısa süredede Aydın'da servisine götüreceğim... Sorularınız olursa sorabilirsiniz yada önerileriniz var ise yardımlarınızı bekliyorum...

aykut168 bunu beğendi.
  2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Daytona'nın bu rengini daha önce hiç görmemiştim, çok güzel olmuş güle güle kullan.

3. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    güle güle kullanın :) sorun değilse fiyat bilgisi de verebilir misiniz ? ne kadara aldınız ...

4. Sait Hislioğlu

Sait Hislioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzelmiş dostum, aynısı bende var, ben de yeni aldım. Bu rengini de ilk defa gördüm bu da çok güzelmiş. ben de mavisi var:)

güle güle kullan..

5. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Güle Güle kullanın :)

6. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisikletiniz cok guzelmis iyi gunlerde kullanin

7. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim.

Miwok 1661D alacaktım ellerinde kalmamış... ancak Daytona'nın bu bisikletini gösterdiler, gösteriş o gösteriş tutuldum kaldım... :) Zaten 1161 ve Daytona arasında kalmıştım(öncelik 1161 D idi) ama Canlı olarak Daytonayı gördüm ve aldım... :)

Teşekkür ederim; Tabikide veririm 1040 TL ancak peşin olunca 955'e indirdiler yaklaşık %8-9 iskonto ile...

Saolasın dostum, bende bu rengine hayran kaldım giyim tarzımın rengi ile uyuşuyo valla gördüğümde direk alıyorum dedim(tabi önceden araştırıp gitmiştim bisikletçiye).. Sende güle güle kullan bu arada.. :)

Çok teşekkür ederim...

Çok teşekkürler...

Osman D. bunu beğendi.
  8. Ömer Soykan

Ömer Soykan Kıdemli Üye

Seviye:
    Kadrosu çok hoş, hayırlı olsun, iyi günlerde pedallayın. Darısı başıma. :D

9. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Güle güle kullanın bisikletinizi. Bu bisiklette çamurluk ve bagaj montaj yeri var mı?

10. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler, Gerçekten yolda gezerken herkes bisiklete bakıyo nazar değicek... Almak istediğim bisiklet miwok 1161 di 2. tercihim buydu ama modelini bulamadım ve bu kadroyu gördükten sonra direk aldım... :)

Bagaj takma yeri var sanırım arkada çamurluk yeride var ama ön maşadaki delik bana v fren deliği gibi geldi... :) Giresun'un neresinden? bende Giresunluyum aslen.. :)

Çağlar Arslan bunu beğendi.
  11. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Keşaplıyım. Sen neresinden? Bende yaz ortası okul bitince yeni bir bisiklet düşünüyorum ama kararsızlık çok. En son Giresunda bisikletçi Hamdullah'ı bilir misin ona gidicem bu kararsızlıkla :) Anca o anlar bulur bir bisiklet.

12. Machete01

Machete01 Misafir

Hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız turlarsınız inşallah.

13. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
    Evet kararsız kalmak normal çünkü çok model, marka var... Ama parçalara ve kullanım amacına yönelin. Fransızcada Dağ bisikleti VTT(Velo tous terrain) diye geçer yani her yol için bisiklet, yani kullanım amacı geniş ise mutlaka dağ bisikleti... Benim olmazsa olmazlarımdan olan birde güvenlikti yani fren. O yüzden hidrolik seçtim bu yüzden benim yelpazem daraldı ve kolay seçim yaptım, seçimimdende memnunum... :) Ben giresun merkezden(duroğlu) ama orada yaşamadım, baba memleketi.. Arada gelip giderim, inşallah bisikletlede gelmek nasip olur bakalım... :) Keşapta çayını içerim :)

İnşallah hocam çok teşekkür ederim...

14. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bende Merkezde oturuyorum :) Ancak okul nedeniyle İstanbuldayım. Gelirsen Giresun'a görüşürüz.

15. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
  16. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Facebook kullanmıyorum malesef. Ama bu forumu takip ederim yazın galiba hep. Yaz sonu ramazan peşine bisikletle tatil planları var, hertürlü bilgiyi bu ve benzeri sitelerden ediniyorum. Dersten çok bu sitelere bakar oldum :)

17. Çağlar Arslan

Çağlar Arslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bagaj yeri yokmuş galiba. Bugün baktım. Bisiklet bayiside evimin 4 sokak yanındaymış haberim yokmuş :) Ama taş gibi bisiklet maşallah :)

18. Alp Aksoy

Alp Aksoy Yeni Üye

Seviye:
    Valla bana izmirde sundu bisiklet(Aldığım yer) aldıktan sonra bagajda takalım mı dedi güzel alüminyum hafif bagajlardan istemedim.. Takma yeri yoksa nasıl diyecekler, aaa bagaj yeride mi var? dedim evet dediler... :) Ama evet kadrosu çok büyük bisikletin diğerlerine nazaran daha ağır ama çok daha sağlam gözüküyor amerikan kasa arabalar gibi ;)

19. Ferhat Taze

Ferhat Taze Üye

Seviye:
    Hayırlısı olsun. Forumdan bir arkadaşın yönlendirmesiyle ve miwok 1162D Beyaz bulamamam yüzünden Daytona alabilirim. Alabilirim diyorum çünkü evdekiler bisiklete hala yanaşmıyorlar.

20. yiğit96

yiğit96 Yeni Üye

Seviye:
    Güle güle kullan kazasız belasız sürüşler dilerim.Bende bu bisikletten almayı düşünüyorumda peşin mi aldınız ?