Yeni Bisikletim | Astro 241 SV | Beyaz-Mavi

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
kasksız olmaz...elimde siyah üstü gümüş gri monero sıfır kask var istersen çok uygun bir fiyata verebilirim...maksat alış veriş olsun bisikletliler kazansın..elimde tutup ne yapacağım (bisikletime uyumlu sarı siyah kask alacağım)

Scudo

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Yücel sanada hayırlı olsun. Ben memnun kaldım sende memnun kalırsın insallah.

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
evet çok güzel ama biraz çizikti aradı yenisi getirtmek içinde fabrika üretime 15 gün ara vermiş açılması 15 gün sürermiş yapılıp gelmeside 15 desek yuh dedim 1 ay ben dün gece zarzor uyudum onun heyecanıyla ver onu dedim ama fazla derin değil zımpara boya geçer yani boyası kalkmıs o kadar çok güzel şimdi kapının önünde kilitli ama korkup 10 dk de bir çıkıp bakıyorum 1 tane çaldırmıştım ama 90 lardan kalma bisikletti :)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
@Emre Gürses

Bende sram oldugu için acabamı diyerek 240 srv düşünmüştüm. Bursada aradım aradım bulamadım kalmamıs nettende almak istemedim salcanoyu aramıstım onlarında elnde tükendigini ögrenmiştim. Sonra es donanıma sahip sadece vites sistemi arka aktarıcı sram deilde acera olan 241 sv aldım. Pişman deilim gayet memnunum kullnımda nekadar fark yaratırdı bilmiyorum.

Tepki
15
BİSİKLET SÜPER HAYIRLI OLSUN HA BUA RADA BULUT CAMIŞIR SOLARID AİYİDİR BİZDE ONDAN KULLANIORUZ GAYET MENUNUZ :d

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
güle güle kullan

Abdullah T.

Aktif Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Ben 550 ye aldım kendimi acayip kazık yemiş hissettim 240 sv herhalde benimkisi :( Fotoğraflarını çekip atıcam görüşlerinizi bekliyorum

Canberk Baydar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar aldığınız fiyatlar gayet uygun ben 2011 yılında 600 tl ye almıştım halende sıkıntısız kullanıyorum böyle bir bisiklet için gayet makul bir fiyat bence

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Kazık falan yememişsin cokta uygun almıssın yeni aldıysan eger . Tarihe bakarsan benim actıgım baslık 2011 agustos 3 yıl kadar öncesi ve dolar epey artmıs durumda yani 550 tl ye almıssanız ucuz bile almıssınız diyebilirim . Gönül rahatlıylada kullanabilirsiniz. Bi ara gidon gidon bogazı ve ince teker takmayı düşündüm sonra yol bisikletine gecmeyi düşündügümden masraf yapamk istemedim şimdi ikiside kalmıs durumda.

Bugun ön tekerin göbegine bakım yaptım akıcılıgını kaybetmişti biraz şimdi iyi oldu frenleri ayarlamaya bile üşendim lastikleri tekrar takınca işten fırsat bulamıyorum malesef bu aralar ama içinize dert yapmayın makul fiyat uzun yıllar kullanabiliceginiz bisiklet eger kendini sıkılmassanız bisiklet sizi götürür.