Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onat GÜRSOY tarafından paylaşıldı.

1. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar iki seçeneğim var ya erdoğanlarda toplattırdığım bisiklet ki donanımı şöyle:giant atx pro kadro,slx 9 lu vites,xt arka attırıcı,sram avid three frenler,fox terralogic amortisör,alex dp 17 disk uyumlu jant(tubeless uygun değil),shimano seri dışı aynakol,fiyat:1155 euro.diğeri ise:salcano ng 020:slx 10 lu vites,slx frenler,suntour raidon amortisör,shimano slx aynakol,mavic crossride jant (tubeless uyumlu)ayrıca ng 020 kadro atx pro kadrodan daha hafif fiyat:1100 euro görüşleriniz benim için çok önemli teşekkür ederim.

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    hocam zevkine göre donanım toplatma ayrı bir zevk tabiki.yalnız 10 lu sistem fazla vitesten kacın derim.zincirin genleşmesi falan aktarıcı ayarında sorun cıkıyor.devamlı ayar yapmak zorunda kaliniyor.üst seviye donanımlar spor tarzinda bile 20 vites var.27 vites te iyi.cok dislinin olması acıkcası pek iyi degil.bazıları gereksiz.kullanmasi bile zor.hocam birde bu işi mesleki olarakmi yoksa hobi icinmi dusunuyorsunuz yarıslara katilma gibi.sadece zevk hobi icinse illa hafif olsun diye pahali compenantda gereksiz cunku bisiklet ne kadar hafif olsada kendi kilolarımızın fazla olması bunu nötr ediyor.sedona üst seviye bisikletleri harika ama cok pahali C+10 C+50 bayi 3 kg demisti.onun yalancisiyim. sedona 781 7005 alu donanım full xt 2100 dolar alincak bisiklet.30 vites ama:D donanım iyi.toplattirmadan cok full ekipmanlı alman daha avantajlı.yinede istedigin compenant ekleyebilirsin.illa atx pro kadro icinde degmez.kadrolar artik eskisi gibi degilki.her firmanin cok kaliteli kadroları var.

3. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    salcanoyu alacağım yerdede hazırda bana göre atx pro kadro var istersem değiştirebilir yarışlara katılacağım 5-6 ay sonra gibide milli takıma katılmayı düşünüyorum hakkını vereceğim bisikletin inşallah

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yaş kaç? daha önce hiç bisiklet sporuyla uğraştınız mı? milli takıma nasıl katılmayı düşünüyorsunuz?

5. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    yaş 15 bisiklet sporuyla uğraştım evet milli takım biraz uçuk bir hayal ama başvurmayı düşünüyorum daha önce lisanslı olarak yarıştım

6. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    konu günceldir lütfen önerilerinizi yazarsanız sevinirim

7. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Konunun yeri sizce burası mı?

8. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    onat yeni konu nasıl açılır diye özel mesaj atmıştın bende sana gezi topiği dedim ama maiyetini bilmediğimden öyle dedim gezi yapacaksın sandım bu konu cafe forumda açılacaktı neyse yönetici dostlar yardımcı olurlar..