yeni bisiklet

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
arkadaşlar iki seçeneğim var ya erdoğanlarda toplattırdığım bisiklet ki donanımı şöyle:giant atx pro kadro,slx 9 lu vites,xt arka attırıcı,sram avid three frenler,fox terralogic amortisör,alex dp 17 disk uyumlu jant(tubeless uygun değil),shimano seri dışı aynakol,fiyat:1155 euro.diğeri ise:salcano ng 020:slx 10 lu vites,slx frenler,suntour raidon amortisör,shimano slx aynakol,mavic crossride jant (tubeless uyumlu)ayrıca ng 020 kadro atx pro kadrodan daha hafif fiyat:1100 euro görüşleriniz benim için çok önemli teşekkür ederim.

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hocam zevkine göre donanım toplatma ayrı bir zevk tabiki.yalnız 10 lu sistem fazla vitesten kacın derim.zincirin genleşmesi falan aktarıcı ayarında sorun cıkıyor.devamlı ayar yapmak zorunda kaliniyor.üst seviye donanımlar spor tarzinda bile 20 vites var.27 vites te iyi.cok dislinin olması acıkcası pek iyi degil.bazıları gereksiz.kullanmasi bile zor.hocam birde bu işi mesleki olarakmi yoksa hobi icinmi dusunuyorsunuz yarıslara katilma gibi.sadece zevk hobi icinse illa hafif olsun diye pahali compenantda gereksiz cunku bisiklet ne kadar hafif olsada kendi kilolarımızın fazla olması bunu nötr ediyor.sedona üst seviye bisikletleri harika ama cok pahali C+10 C+50 bayi 3 kg demisti.onun yalancisiyim. sedona 781 7005 alu donanım full xt 2100 dolar alincak bisiklet.30 vites ama:D donanım iyi.toplattirmadan cok full ekipmanlı alman daha avantajlı.yinede istedigin compenant ekleyebilirsin.illa atx pro kadro icinde degmez.kadrolar artik eskisi gibi degilki.her firmanin cok kaliteli kadroları var.

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
salcanoyu alacağım yerdede hazırda bana göre atx pro kadro var istersem değiştirebilir yarışlara katılacağım 5-6 ay sonra gibide milli takıma katılmayı düşünüyorum hakkını vereceğim bisikletin inşallah

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@onat98

Yaş kaç? daha önce hiç bisiklet sporuyla uğraştınız mı? milli takıma nasıl katılmayı düşünüyorsunuz?

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
yaş 15 bisiklet sporuyla uğraştım evet milli takım biraz uçuk bir hayal ama başvurmayı düşünüyorum daha önce lisanslı olarak yarıştım

Onat GÜRSOY

Daimi Üye
Tepki
86
konu günceldir lütfen önerilerinizi yazarsanız sevinirim

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Konunun yeri sizce burası mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
onat yeni konu nasıl açılır diye özel mesaj atmıştın bende sana gezi topiği dedim ama maiyetini bilmediğimden öyle dedim gezi yapacaksın sandım bu konu cafe forumda açılacaktı neyse yönetici dostlar yardımcı olurlar..